شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲

آغاز ثبت‌نام بیست و هشتمین جشنواره دانشجوی نمونه از امروز

24.22 دانشجوی نمونه.jpg

ثبت نام شرکت در بیست و هشتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه از امروز ۲۰ مهر ماه آغاز می‌شود و تا چهارم آبان ماه ادامه دارد.

به گزارش مفدا، ثبت نام شرکت در بیست و هشتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه از امروز ۲۰ مهر ماه آغاز می‌شود و تا چهارم آبان ماه ادامه دارد.

بر این اساس تمامی دانشجویان متقاضی ثبت نام در بیست و هشتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه در دانشگاه‌های تابعه وزارت بهداشت با مراجعه به آدرس سایت«http://nemooneh.behdasht.gov.ir/   »، می‌توانند نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام کنند.

جشنواره امسال، بیست و هشتمین دوره رقابت میان متقاضیان این جشنواره است و براساس زمان‌بندی‌های پیش‌بینی شده ثبت نام برای شرکت در این جشنواره از امروز ۲۰ مهر ماه آغاز می شود و تا چهارم آبان ماه ادامه دارد. این جشنواره در پایان سال با برگزاری مراسم تجلیل به پایان می‌رسد.

همانند سال‌های گذشته کلیه مراحل ثبت نام و مرحله داوری دانشگاهی و داوری مرحله کشوری در سامانه الکترونیکی انجام می‌پذیرد و فرآیند داوری جشنواره دانشجوی نمونه در دو مرحله دانشگاهی و کشوری صورت می‌گیرد.

یکی از اقدامات صورت گرفته در خصوص جشنواره دانشجوی نمونه این است که در سال گذشته بعد از اتمام جشنواره و برگزاری مراسم طی هماهنگی‌های صورت گرفته با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و آسیب‌شناسی جشنواره طی شش دوره گذشته (از سال ۹۲ الی ۹۷) و با توجه به بررسی‌های صورت گرفته، شورای سیاست‌گذاری جشنواره به این نتیجه رسید که برخی اصلاحات در آیین‌نامه الزامی است و پس از برگزاری جلساتی در معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با حضور نمایندگانی از معاونت آموزشی و پژوهشی، آیین نامه و شیوه‌نامه مورد بررسی و اصلاحات قرار گرفت و هم اکنون آیین‌نامه با امضای دو وزیر بهداشت و علوم به کلیه دانشگاه‌های کشور ابلاغ شده است.

متقاضیان در سال جدید علاوه بر بخش‌های آموزش، پژوهش و فرهنگی به لحاظ فعالیت‌هایی که در حوزه فناوری داشته‌اند نیز مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

گفتنی است شیوه‌نامه و آئین نامه بیست و هشتمین جشنواره نیز تغییراتی به دنبال داشته است که لازم است کلیه متقاضیان در جشنواره سال ۹۸ ضمن مطالعه دقیق آئین نامه و شیوه‌نامه جدید نسبت به ثبت درخواست خود به سایت http://nemooneh.behdasht.gov.ir/   مراجعه کنند.

تغییرات اعمال شده در آئین نامه وشیوه نامه بیست و هشتمین جشنواره دانشجوی نمونه را «اینجا» ببینید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.