چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از خوابگاه در حال ساخت دختران بازدید کرد

بازدید خوابگاه شاهرود

دکتر "سید شاهرخ آقایان" معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از روند تکمیل خوابگاه جدید درحال ساخت دختران این دانشگاه بازدید کرد.

به گزارش مفدا شاهرود، دانشگاه علوم پزشکی شاهرود دارای دو مجموعه خوابگاهی دختران و یک خوابگاه برای اسکان دانشجویان پسر این دانشگاه است. این خوابگاه ها در مجموع ظرفیت پذیرش حدود ۱۰۰۰ دانشجو را داراست.

با این حال، این دانشگاه با توجه به افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان و نیز افزودن رشته های جدید، با داشتن دو پروژه ساخت خوابگاه های دخترانه و پسرانه در تلاش است ظرفیت خوابگاه های خود را نیز افزایش دهد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به همراه "مهین صالحیان" مدیر دانشجویی و "فریدون حیدری" مدیر امور عمومی این دانشگاه چهارشنبه از روند تکمیل خوابگاه دختران بازدید کرد. این خوابگاه که اکنون بیش از ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، در سه طبقه ساخته شده و با سه هزار و ۵۰۰ متر مربع زیربنا، گنجایش پذیرش حدود ۳۰۰ دانشجو را خواهد داشت.

گفتنی است، با تکمیل و افتتاح دو مجموعه در حال ساخت خوابگاه های دختران و پسران، ظرفیت اسکان این دانشگاه به بیش از یک‌هزار و ۵۰۰ نفر افزایش می یابد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.