چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹

در تریبون آزاد دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمان مطرح شد:

از مشکلات خوابگاه‌ها تا سهمیه فرزندان اعضای هیات علمی

تریبون آزاد دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمان به روایت تصویر

با برنامه ریزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمان، تریبون آزاد دانشجویی با محوریت مشکلات صنفی و آموزشی دانشجویان برگزار شد.

به گزارش مفدا کرمان، تریبون آزاد دانشجویی با برنامه ریزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمان و با هدف انتقال مشکلات دانشجویی به مسئولین، با استقبال گسترده دانشجویان برگزار شد.

این برنامه باحضور "دکتر بارونی" معاون دانشجویی و فرهنگی و "دکتر افتخار" رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان، در دانشکده پزشکی برگزار شد.

بنابر گزارش سرویس صنفی و رفاهی مفدا کرمان، در این تریبون ازاد، دانشجویان مشکلاتی از قبیل  شرایط خوابگاه‌ها، سلف بیمارستان افضلی پور، فضای کم کتابخانه‌ها، مسائل مربوط به تردد دانشجویان به فضای دانشگاه شهید باهنر، بسته شدن درب ورودی دانشکده پزشکی حدفاصل بیمارستان افضلی پور و دانشگاه شهید باهنر و سهمیه های کنکور را مطرح کردند.

 "دکتر افتخار" رئیس دانشکده پزشکی نیز در پاسخ درباره مسائل مطرح شده از سوی دانشجویان گفت: باتوجه به عدم وجود ظرفیت کافی در دانشکده پزشکی، با تمام توان در برابر دانشجویان انتقالی از سایر دانشگاه ها ایستاده ام.

وی همچنین پیرامون مسئله سهمیه ها گفت: تعداد دانشجویان سهمیه ای خیلی کمتر از آن چیزی است که بیان شد.

افتخار در مورد رفع مشکلات تردد دانشجویان به دانشگاه قول پیگیری داد، اما تصریح کرد: امکان ورود خودروی شخصی دانشجویان به فضای دانشگاه وجود ندارد.


در ادامه "دکتر بارونی" از تلاش برای افزایش سرویس های نقلیه دانشجویی از طریق رایزنی  باسازمان اتوبوسرانی خبر داد و افزود: تدارک یک دستگاه اتوبوس برای سلف بیمارستان افضلی پور در دستور کار می باشد.

وی همچنین وی از تلاش معاونت توسعه برای یافتن و اجاره یک خوابگاه جهت اسکان دانشجویان به منظور رفع  مشکل تراکم خوابگاه ها خبر داد.

بارونی در ادامه گفت: مسائل مربوط به دانشگاه آزاد از جمله ساعت بازگشت به خوابگاه را را طی نامه ای با معاون دانشجویی دانشگاه آزاد مطرح کرده است و منتظر دریافت بازخورد و پیگیری مسئله می باشد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در پایان تاکید کرد: ما طرفدار دانشجویان هستیم و برای رفع مشکلات آنها از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.

آلبوم تصویری در پیوند زیر:

http://www.mefda.ir/photo/۱۲۱۰۹۴

مینا منصوری / خبرنگار مفدا

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.