دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

جانشین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه عنوان کرد:

باشگاه علمی فرهنگی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زنجان به زودی راه اندازی می‌شود

دکتر مصطفی محمدی در گفتگو با مفدا از راه اندازی باشگاه علمی فرهنگی دانشجویی در دانشگاه خبر داد

جانشین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اعلام خبر راه اندازی باشگاه علمی فرهنگی در دانشگاه گفت: با هدف فراهم کردن بستر حضور و مشارکت حداکثری دانشجویان در فعالیت‌های مختلف، به زودی این باشگاه در دانشگاه راه اندازی می‌شود.

به گزارش مفدا زنجان، فعالیت های علمی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با تامین و اختصاص فضای فیزیکی و امکانات مناسب به زودی شاهد تحولات نوآورانه ای می‌شود. یکی از مطالبات مهم در بخش فرهنگی برای دانشجویان فعال در این عرصه اختصاص و تامین فضای فیزیکی بود که به زودی محقق می‌شود.

"دکتر مصطفی محمدی" جانشین معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان در گفتگو با مفدا با اعلام خبر راه اندازی باشگاه علمی فرهنگی در دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: «با هدف فراهم کردن بستر حضور و مشارکت حداکثری دانشجویان عزیز در فعالیت های علمی،فرهنگی،هنری، ادبی و ورزشی به زودی باشگاه علمی فرهنگی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زنجان راه اندازی می شود». 

وی گفت: با راه اندازی این باشگاه و تامین فضای فیزیکی از قبیل سالن کنفرانس، کارگاه با امکانات آموزشی، ملزومات اداری، کامپیوتر، پرینتر، اینترنت کتابخانه و... شاهد تحول و نوآوری در حوزه فرهنگی این دانشگاه خواهیم بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.