شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳

اردوی جهادی دو روزه دانشگاهیان علوم پزشکی گیلان برگزار شد

اردوی جهادی

اردوی دو روزه دانشگاهیان جهادگر دانشگاه علوم پزشکی گیلان با هدف محرومیت‌زدایی در منطقه رضوانشهر روستای دوران توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی و به همت کانون فعالیت های جهادی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا گیلان؛ اردوی جهادی دانشگاهیان علوم پزشکی گیلان، با هدف رساندن خدمات درمانی و رفع نیازهای بهداشت و درمانی منطقه رضوانشهر روستای دوران، در این مناطق مناطق برگزار شد.

در این اردوی دو روزه در کنار دو پزشک و دندان پزشک و متخصص داخلی، فعالیتهای مناسبی نیز جهت ارتقاء سطح بهداشت در این منطقه انجام شد.


گفتنی است، در این اردوی جهادی تیم‌های درمانی نیز متشکل از دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، پرستاری، مامایی، بهداشت و فوریت های پزشکی حضور داشتند که به خدمت رسانی جهادی به مردم محروم منطقه پرداختند.

ارائه خدمات درمانی توسط دو پزشک عمومی به مدت دو روز، خدمات درمانی دندانپزشکی به مدت دو روز ،خدمات تخصصی داخلی خدمات غربالگری ،مشاوره و مامایی  از دیگر برنامه‌های درمانی و بهداشتی ارائه شده در این اردو به شمار می‌رفت.


تیم دندان پزشکی نیز به مدت دو روز و متشکل از سه دندانپزشک در این مدت اقدام به فعالیت و خدمت رسانی به مردم در حوزه دهان و دندان نمودند.

شایان ذکر است، علاوه بر این برنامه، دیدار خانه به خانه برای تیم‌های درمانی به منظور کمک به مردم ناتوان که امکان حضور در مکان‌های ارائه خدمت را ندارند نیز توسط جهادگران انجام شد.


همچنین در راستای غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان این منطقه توسط دانشجویان جهادگر، اقدامات عمرانی جهت بهسازی زمین فوتبال روستا صورت گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.