سه‌شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳

انتشار مجموعه چند قسمتی آگاهی قبل از ازدواج در دستور کار رادیو پیک جوان قرار گرفت

رادیو

نشست اعضای رادیو پیک جوان با حضور حداکثری اعضا با محوریت تعیین سردبیر جدید، تهیه پادکست مناسبتی اربعین و شماره بعدی رادیو موضوعی در سالن جلسات رازی برگزار شد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، نخستین جلسه رادیو پیک جوان در ترم جاری با حضور حداکثری مدیر مسئول، سردبیر، سرپرست و اعضای هیئت تحریریه در سالن جلسات رازی و با هدف برنامه ریزی و تقسیم وظایف جهت اجرای فعالیت های این ترم و هم چنین تعیین سردبیر جدید  برگزار شد. رادیو مفدای تربت حیدریه  با تغییر نام به پیک جوان  تاکنون ۶ شماره  با موضوعات مختلف به انتشار  رسانده است؛ هم چنین با رای اعضا منصوره سهرابی دانشجوی ترم 5 اتاق عمل به عنوان سردبیر جدید انتخاب شد.

یکی از مهم ترین موضوعات مطرح شده در این جلسه تهیه مجموعه  ی چند قسمتی با محوریت آگاهی پیش از ازدواج و بررسی کتابی در این زمینه است. زهره قمری زارع، در این خصوص افزود: آموزش مهارت های زندگی قبل از ازدواج از ملزومات است لذا این موضوع با استقبال اداره مشاوره و همتایاران سلامت همراه شد که به زودی تهیه و انتشار آن صورت می پذیرد. از دیگر مصوبات این جلسه، به توافق رسیدن اعضای مجموعه برای ثبت و ضبط پادکست مناسبتی اربعین بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.