یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵

پیام تبریک دکتر محمود خدادوست معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

01

دکتر محمود خدادوست معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در پیامی آغاز سال تحصیلی 98-99 را به تمامی دانشگاهیان علوم پزشکی شهیدبهشتی، اساتید، اعضای هیات علمی، کارکنان، دانشجویان و به ویژه نودانشجویان دانشگاه تبریک گفت.

به گزارش مفدا بهشتی، در متن این پیام دکتر خدادوست ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی و بهار علم و دانش، برای کلیه دانشگاهیان افق های روشنی را آرزو کرده است.

در متن این پیام آمده است:

 به نام ایزد یکتا

درخت تو گر بار دانش بگیرد                                                     به زیر آوری چرخ نیلوفری را

دانشگاهیان فرهیخته دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی:

آغاز سال تحصیلی جدید را به تمامی اعضای خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تبریک عرض نموده و امیدوارم در این سال تحصیلی جدید با تلاش مضاعف و همکاری یکدیگر شاهد توفیقات بیشتر، تحقق اهداف نظام سلامت و اعتلای دانشگاه در حوزه های مختلف فرهنگ، آموزش، پژوهش، درمان، بهداشت و... در عرصه های ملی و بین المللی باشیم.

شما دانشجویان و فرزندان عزیزم به ویژه نودانشجویان گرامی که وارد مرحله جدیدی از زندگی خود شده و قدم به عرصه جدیدی از علم و دانش نهاده اید نیز بدانید که هم اکنون در مرحله ای سرنوشت ساز از عمر خود قرار دارید که می تواند دوران رشد و پیشرفت علمی همراه با تهذیب و تزکیه نفس را برایتان به ارمغان بیاورد، پس از این فرصت بهره برده و در راه کسب علم و دانش و مهارت و اخلاق و معنویت تلاش کنید تا انشاءا... توشه ای مناسب برای آینده خود فراهم کنید.

بدون تردید، توان ذهنی سرشار و سلامت نفس شما، امید و سرمایه آینده این مرز و بوم و موجب تحقق آرمان های عظیم الشأن نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

از خداوند یکتا خواستارم که دانش روزآمد خویش را هر لحظه عمق و ژرفای بیشتری بخشیده و در جهت ارتقاء سطح سلامت جسمی و روحی، نوید بخش افق های روشن تری برای خود و جامعه باشید.

دکتر محمود خدادوست

معاون دانشجویی و فرهنگی

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.