یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵

ثبت نام کاردانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه اینترنتی می شود/ ۱۰ مهرماه آخرین مهلت ثبت درخواست کاردانشجویی

کاردانشجویی

کارشناس امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از اینترنتی شدن فرایند تکمیل فرم های کاردانشجویی جهت سهولت دانشجویان خبر داد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، کارشناس امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از اینترنتی شدن فرایند تکمیل فرم های کاردانشجویی جهت سهولت دانشجویان خبر داد.

"ندا خواره" در این باره و در مصاحبه با خبرنگار مفدا گفت: طی جلسه ای که در روزهای گذشته با معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه داشته ایم فرایند کاردانشجویی ها بررسی و نقطه نظرات نیز دریافت شد که در نخستین گام جهت سهولت دانشجویان پیش ثبت نام بصورت اینترنتی از عصر روز یکشنبه ۳۱ شهریور ماه آغاز و تا ۱۰ مهرماه ادامه دارد و گزارش آن از واحد روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی به مدیریت دانشجویی اعلام می شود.

وی ادامه داد: این فرم شامل ۱۸ آیتم بوده و مواردی که دانشجویان ملزم به پر کردن آن هستند با ستاره قرمز مشخص شده است. در همین راستا، دانشجویان مایل به انجام کار دانشجویی، بایستی درخواست خود را ثبت کرده و سپس توسط مدیریت امور دانشجویی بررسی خواهد شد.

خواره اضافه کرد: با توجه به تغییر پیمانکار غذا، مشکل رزرو غذا تا پایان هفته جاری مرتفع گردید و سامانه فعال می باشد.

کارشناس امور دانشجویی بیان داشت: آن دسته از دانشجویانی که مایل به دریافت وام دانشجویی می باشند نسبت به تهیه فرم تعهد محضر و شماره حساب بانک تجارت اقدام نمایند و به کارشناسان امور دانشجویی تحویل نمایند.

لازم به ذکر است فراخوان ثبت نام وام دانشجویی هفته آینده از طریق پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی منتشر خواهد شد.

جهت ثبت درخواست خود کلیک کنید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.