یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر خبرداد:

آغاز ثبت نام دانشجویان جدیدالورود/ پذیرش بیش از 370 دانشجو برای تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر و مجتمع آموزش عالی سلامت چابهار

ثبت نام دانشجویان علوم پزشکی ایرانشهر

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: ثبت نام دانشجویان جدیدالورود از 30 شهریور برای تحصیل در 11 رشته دانشگاهی آغاز شده است.

به گزارش مفدا، تهمینه صالحیان در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: ثبت نام دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر و مجتمع آموزش عالی سلامت چابهار با حضور دانشجویان و خانواده هایشان از 30 شهریور ماه آغاز شده است.

وی افزود: در آزمون سراسری امسال 372 نفر دانشجو جدیدالورود در 11 رشته دانشگاهی پذیرش شده اند، که از این تعداد 287 نفر در 11 رشته در دانشکده پرستاری و مامایی و دانشکده پزشکی ایرانشهر و 85 نفر دانشجو در سه رشته در مجتمع آموزش عالی چابهار در دو مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته تحصیل می کنند.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر تصریح کرد: یک واحد خوابگاهی پسرانه و دو واحد دخترانه در ایرانشهر و یک واحد پسرانه و یک واحد خوابگاهی دخترانه در چابهار میزبان دانشجویان غیربومی است.

وی اضافه کرد: یک واحد خوابگاهی پسرانه در ایرانشهر به زودی با توجه به افزایش ظرفیت دانشجویان راه اندازی و آماده خواهد شد.

صالحیان اشاره کرد: معاونت فرهنگی دانشجویی با همکاری بسیج دانشجویی، کانون و انجمن های علمی ستاد استقبال از دانشجویان و خانواده هایشان را تشکیل دادند.

وی تاکید کرد: روزهای 30 و 31 شهریور ماه دانشجویان دختر و روزهای اول و دوم مهر به دانشجویان پسر برای ثبت نام اختصاص داده شده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: دانشجویان و خانواده هایشان برای دریافت آخرین اخبار و  کسب اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به نشانیwww.irshums.ac.ir   و پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر(مفدا) به نشانی  www.iranshahr.mefda.ir  مراجعه کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.