یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵

با حضور مدیر و دبیران سرویس مفدا تبریز؛

جلسه هیات تحریریه مفدا تبریز برگزار شد

جلسه تحریریه

مدیر مفدای تبریز، برگزاری جشن استقبال از دانشجویان جدید الورود و هفته فرهنگی دانشگاه را دو رویداد مهم فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در روزهای آینده دانست و گفت: در پوشش رسانه ای سریع، دقیق و همه جانبه این رویدادهای فرهنگی، تلاش هیات تحریریه مفدا تبریز و بهره گیری از توانمندی های دانشجویان دانشگاه ضروری است.

به گزارش مفدا تبریز، جلسه هیات تحریریه مفدا تبریز با حضور مدیر و دبیران سرویس مفدا تبریز در دفتر پایگاه خبری و اطلاع رسانی مفدا تبریز برگزار شد. 

در ابتدای جلسه، ایوب اندبیلی، مدیر مفدای تبریز، برگزاری جشن استقبال از دانشجویان جدید الورود و هفته فرهنگی دانشگاه را دو رویداد مهم فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در روزهای آینده دانست و گفت: در جشن استقبال از ورودی های جدید دانشگاه بایستی دو نکته پوشش خبری مناسب این رویداد فرهنگی و نیز معرفی جامع و کامل پایگاه خبری مفدا به دانشجویان ورودی جدید مورد نظر قرار گیرد. 

وی با اشاره به اینکه برای پوشش خبری جشن استقبال از ورودی های جدید دانشگاه بایستی از ظرفیت و پتانسیل دانشجویان دانشگاه به شکل مطلوبی استفاده شود، ادامه داد: لازم است دبیران سرویس های مختلف مفدا تبریز با ارتباط صمیمی با دانشجویان بتوانند با بهره گیری از توانایی های دانشجویان، پوشش خبری این رویداد فرهنگی را به صورت کامل به سرانجام برسانند. 

مدیر مفدای تبریز، پوشش خبری این رویداد فرهنگی را در قالب انتشار اخبار، مصاحبه های کتبی و تصویری با دانشجویان و مسئولان دانشگاه، گزارش تصویری، کلیپ و سیمای مفدا عنوان کرد و افزود: ارائه اخبار در قالب کلیپ و سیمای مفدا که در  چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی با استقبال مخاطبان مواجه شد، در پوشش خبری جشن استقبال از دانشجویان جدیدالورود هم مورد نظر قرار دارد. 

اندبیلی معرفی این پایگاه خبری و اطلاع رسانی را در جشن اسقبال از دانشجویان جدیدالورود از دیگر مسئولیت های هیات تحریریه مفدا تبریز معرفی کرد و گفت: برپایی غرفه مفدا تبریز در روز برگزاری جشن استقبال از دانشجویان ورودی جدید و ارائه اقلام تبلیغاتی و توضیحات به بازدیدکنندگان برای معرفی مفدا تبریز از سوی دبیران سرویس مفدای تبریز از اقدامات موثر در این زمینه است. 

وی در بخش دیگری از سخنانش، برگزاری هفته فرهنگی را از بزرگترین رویدادهای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز دانست و ادامه داد: در این رویداد فرهنگی، کانون های فرهنگی دانشجویی به ارائه توانمندیهای خود در زمینه های مختلف می پردازند و از این رو شایسته است مفدا تبریز با تمامی توان و امکانات خود، نسبت به پوشش رسانه ای دقیق، سریع و همه جانبه این رویداد بزرگ فرهنگی همت کند. 

مدیر مفدای تبریز تلاش شبانه روزی و بهره گیری از توانمندی های دانشجویان دانشگاه را در پوشش خبری شایسته این رویداد فرهنگی ضروری دانست و افزود: با توجه به حجم گسترده برنامه ها در هفته فرهنگی، جا دارد با برنامه ریزی دقیق، خود را آماده و مهیای این رویداد فرهنگی کنیم. 

دبیر مفداهای شمالغرب در بخش پایانی سخنانش گفت: انتشار اخبار، مصاحبه های کتبی و تصویری با مسئولان دانشگاه و دانشجویان شرکت کننده در هفته فرهنگی، گزارش تصویری، کلیپ و سیمای مفدا در پوشش رسانه ای هفته فرهنگی دانشگاه مد نظر قرار دارد. 

گفتنی است در جلسه هیات تحریریه مفدا تبریز، الشن پورحسن، زهرا آقایی، باقر آقایی و امیر قربانی به عنوان دبیران سرویس های چند رسانه، صنفی و رفاهی، ورزشی و فرهنگی مفدا تبریز نیز حضور داشتند و به ارائه نکته نظرات خود پرداختند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.