یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳

برای نخستین بار صورت گرفت

ثبت نام الکترونیکی درخواست اسکان و کارت تغذیه از دانشجویان علوم پزشکی یزد

وام دانشجویی

امسال برای نخستین بار، ثبت نام درخواست اسکان و کارت تغذیه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یزد به صورت کاملا الکترونیکی صورت گرفت.

به گزارش مفدا، برای نخستین بار امسال، ثبت نام درخواست خوابگاه و دریافت کارت تغذیه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یزد به صورت اتوماسیون و الکترونیکی و بدون حضور فیزیکی دانشجویان انجام شد که با استقبال خوبی از سوی دانشجویان مواجه شد.

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یزد امسال برای اولین بار بدون مراجعه حضوری، توانستند از طریق سایت و درگاه الکترنیکی، نسبت به درخواست اسکان اقدام کنند و بعد از پایان ثبت نام، بر اساس اطلاعاتی که دانشجو در سایت بارگذاری کرد، برای آنها کارت تغذیه نیز صادر کردیم.

به گفته دکتر رضا بهنام فر مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، تمامی اسکان دانشجویان این دانشگاه در ۴ خوابگاه ملکی صورت می‌گیرد که دو خوابگاه مربوط به دانشجویان دختر و دو خوابگاه برای اسکان پسران در نظر گرفته شده است.

دانشگاه علوم پزشکی یزد در راستای اسکان صد درصدی دانشجویان خود، تلاش کرد برای ساماندهی بهتر نسبت به سالهای گذشته، از طریق سامانه نسبت به اسکان دانشجویان اقدام کند که خوشبختانه الکترونیکی شدن ثبت نام درخواست خوابگاه، که برای اولین بار در این دانشگاه اتفاق افتد، نقطه عطفی در مسیر به سمت رشد و پویایی بود.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد درخصوص اسکان دانشجویان این دانشگاه می‌گوید: به تمامی درخواست دانشجویان بر اساس آیین‌نامه اسکان پاسخ می‌دهیم و بر  اساس اولویت‌بندی‌های اسکان طبق آیین‌نامه حرکت می‌کنیم و امسال نیز اگر مشکلی نباشد، سعی‌ می‌کنیم پوشش صد درصدی دانشجویان را داشته باشیم.

قرارداد با بخش خصوصی در حوزه تغذیه

اداره دانشجویی دانشگاه در راستای تامین و تهیه غذای دانشجویان و پرسنل خود، با بخش خصوصی قرار داد منعقد کرده است و بر اساس این قرارداد، خرید اقلام غذایی، طبخ و توزیع غذا کاملا با بخش خصوصی است.

خریداری اقلام و تجهیزات خوابگاهی

به گفته بهنام فر، تابستان امسال همانند سالهای گذشته یکسری فعالیت‌ها مثل سمپاشی، نظافت و شست وشوی فرش‌ها و موکت‌ها انجام شده است. همچنین بخشی از خوابگاه‌ها مورد تعمیرات جزیی، رنگ‌آمیزی قرار گرفت و برای برخی اتاق‌های خوابگاهی، یکسری تجهیزات ضروری از جمله یخچال، تشک و... خریداری شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.