شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۷

با پشتیبانی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه؛

سامانه رفاهی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، بزودی راه اندازی می شود

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

رئیس اداره رفاه کارکنان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از راه اندازی سامانه رفاهی دانشگاه در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی؛ " امیر انصاری " با اعلام این خبر گفت: این سامانه با هدف ساماندهی مسایل رفاهی و استفاده هرچه بهتر کارکنان از تسهیلات و امکانات رفاهی دانشگاه، راه اندازی می شود.

    وی با اشاره به اینکه این سامانه با همکاری و پشتیبانی بخش IT و مدیریت مالی، طراحی و اجرا می شود، اظهارکرد: از سال گذشته، با پشتیبانی معاونت توسعه مدیریت دانشگاه، برنامه ها و تسهیلات رفاهی خوبی برای کارکنان تدارک دیده شد و همچنان برنامه هایی جهت رفاه حال کارکنان در دست اجرا داریم که با راه اندازی سامانه رفاهی، کارکنان می توانند با شفافیت از این برنامه ها و شرایط هریک مطلع شوند و به سهولت برای استفاده از آنها، ثبت نام کنند.

    انصاری، برقراری نظم بیشتر در امور رفاهی را از دیگر مزایای استفاده از سامانه رفاهی ذکر کرد و افزود: سامانه رفاهی براساس نیاز همکاران دانشگاه طراحی شده و استفاده از آن که با برنامه ریزی رایانه انجام می شود، حق تمامی همکاران در استفاده از امکانات رفاهی و تسهیلات دانشگاه، محفوظ خواهد بود.

شورای رفاهی دانشگاه، تصمیم گیری و سیاستگذاری امور رفاهی کارکنان را بعهده دارد

    رئیس اداره رفاه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی همچنین در بخش دیگری از این گفت وگو، به تشکیل شورای رفاهی دانشگاه اشاره کرد و گفت: این شورا متشکل از نمایندگان معاونت ها، مدیریت ها و مراکز پزشکی و توانبخشی تابعه دانشگاه است.

    انصاری افزود: تمامی امور رفاهی کارکنان دانشگاه در شورای رفاهی و با حضور نمایندگان تمامی بخش های دانشگاه و مراکز تابعه، مورد سیاستگذاری و تصمیم گیری قرار می گیرد.

    وی ادامه داد: هم اکنون، تصمیم گیری درمورد انتخاب موسسه بیمه گر جهت عقد قرارداد جدید برای بیمه تکمیلی درمان همکاران، به شورای رفاهی سپرده شده است که ان شاالله اوایل هفته آینده تشکیل جلسه داده و با نظر جمع اعضای این شورا، تصمیم گیری انجام خواهد شد.

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.