یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۰

ریاست دانشگاه در آیین معارفه و تکریم معاون فرهنگی و دانشجویی مطرح کرد؛

معاونت فرهنگی و دانشجویی از حساس ترین معاونت های دانشگاه است

نشت نشریات با حضور دکتر صومی

دکتر محمدحسین صومی، معاونت فرهنگی و دانشجویی را از حساس ترین معاونت های دانشگاه به لحاظ گستردگی مسئولیت دانست و افزود: در این مدت البته دکتر آقازاده جزء همراه ترین معاونان دانشگاه بودند و برای انجام وظیفه و خدمت دهی به دانشجویان شبانه روزی کوشیدند. 

به گزارش مفدا تبریز، آیین معارفه و تکریم  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور دکتر محمدحسین صومی، رئیس دانشگاه، حجت الاسلام دکتر خیری، رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر طاهر اقدم، قائم مقام رئیس دانشگاه، مسئولان و کارکنان دانشگاه برگزار شد. 


دکتر محمدحسین صومی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در آیین معارفه و تکریم  معاون فرهنگی و دانشجویی با تسلیت ایام محرم و صفر و تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی، گفت: حدود پنج سال و شش ماه در معاونت فرهنگی و دانشجویی در خدمت دکتر محمد آقازاده بودیم و انصافا وی در این مدت با تمام توان زحمت کشیدند و از ایشان سپاسگزارم. 


وی در ادامه سخنان خود به ذکر خاطراتی از همکاری خود و دکتر آقازاده پرداخت و ادامه داد: خوش خلقی، ادب و تواضع از ویژگی های ممتاز اخلاقی دکتر آقازاده است. 

دکتر محمدحسین صومی، درخشش دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز را در جشنواره های مختلف فرهنگی و ورزشی و میزبانی مطلوب المپیاد دانشجویی پسران و دختران در سال گذشته و امسال را مرهون تلاش های دکتر آقازاده و همکاران معاونت فرهنگی و دانشجویی دانست و ادامه داد: در سالهای اخیر  شاهد افزایش معنادار شاخص های فرهنگی و دانشجویی هستیم و در این مدت مشکل خاص و بزرگی در عرصه های فرهنگی و دانشجویی روی نداده است. 


وی سیاست دانشگاه در چند سال اخیر را توجه بسیار به مسائل فرهنگی و دانشجویی عنوان کرد و گفت: احداث خوابگاه بزرگ دانشجویان دختر، مجتمع فرهنگی رفاهی امید، مرکز سلامت دانشجویان مسجد دانشگاه و مرکز نوآوری و فعالیت های چشمگیر کانون های دانشجویی  وفعالیتهای تشکلهای دانشجویی نمونه ای از توجه مسئولان دانشگاه به حوزه های فرهنگی و دانشجویی است. 


صومی به جایگاه ممتاز دانشگاه علوم پزشکی تبریز  و سطح علمی بالای دانشجویان راه یافته به این دانشگاه اشاره کرد و ادامه داد: بایستی تمام مساعی خویش را برای تربیت خوب دانشجویان بکار گیریم که  معاونت دانشجویی و فرهنگی سهم زیادی در این پرورش دانشجویان دارد. 


دکتر محمدحسین صومی با اشاره به اینکه دکتر مهدی نظری فرد معتدل وبا سابقه حضور در تشکلهای دانشجویی ومدیریت در حوزه فرهنگی و دانشجویی مدیر مناسبی برای معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه می باشد تاکید کرد  انتظار دارم ایشان با کمترین تنش و بالاترین بهره وری امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه را به پیش ببرد. 


وی با اشاره به صدور ابلاغ مشاور اجرایی برای  دکتر محمد آقازاده گفت: برای بهره گیری از تجربیات و توانایی های ایشان ، رصد و پیگیری پروژه های عمرانی کلان بر عهده وی گذاشته شده است. 


وی در بخش پایانی سخنانش اعضای انجمن اسلامی، بسیج دانشجویی، شورای صنفی و کانون های فرهنگی را فرزندان خود در دانشگاه معرفی کرد و گفت امیدوارم با تلاش صادقانه  در پایان این مسئولیت شرمنده خون شهدا نباشیم

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.