پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷

با حکم ریاست دانشگاه علوم پزشکی تبریز؛

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز منصوب شد

دکتر نظری تبریز

با ابلاغ دکتر محمد حسین صومی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر مهدی نظری معاون فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه شد.

به گزارش مفدا تبریز، دکتر محمدحسین صومی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، طی حکمی دکتر مهدی نظری را  به عنوان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه منصوب کرد. در متن انتصاب معاونت جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، به سوابق مفید دکتر مهدی نظری در مدیریت امور مختلف حوزه دانشجویی، فرهنگی‌ و انگیزه کاری و مسئولیت پذیری وی اشاره شده است. 

دکتر محمدحسین صومی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حکم انتصاب معاونت فرهنگی و دانشجویی بر ضرورت  تداوم تلاش برای توسعه فضاهای ورزشی و خوابگاهی و فرهنگی با نقادی عالمانه گذشته و بهره گیری از همه تجربیات و ظرفیت ها با همت مضاعف فعالیت های نرم افزاری در حیطه های فرهنگی، ورزشی، اجتماعی، سیاسی و علمی با لحاظ نمودن رسالت دانشگاه و مطالبات تشکل ها، شورای صنفی، کانون ها، انجمن های علمی و هیات های دانشجویی تاکید کرده است. 

متن ابلاغ رئیس دانشگاه خطاب به دکتر نظری بدین شرح است:

همکار محترم جناب آقای دکتر مهدی نظری

 استادیار محترم دانشکده پزشکی

با سلام و احترام

با عنایت به سوابق مفید در مدیریت امور مختلف حوزه دانشجویی، فرهنگی‌ و انگیزه کاری و مسئولیت پذیری که در جنابعالی سراغ دارم به عنوان "معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه" منصوب می شوید.

سپاس خدای را که اکثریت دانشجویان دانشگاه پر افتخار ما درتمام رشته ها به نوعی از استعدادهای برتر کشور هستند و برخورداری از این فرصت مسئولیت متولیان را سنگین تر می کند جامعه، خانواده و خود دانشجویان انتظار دارند در دانشگاه زمینه های تربیت در تمام ابعاد فراهم گردد. در سال های گذشته تلاش جدی جهت  تامین امکانات رفاهی دانشجویان با هدف ایجاد محیطی شایسته برای تحصیل، تحقیق و فن آوری صورت گرفته که با به بهره برداری رسیدن پروژه های موجود بسیاری از دغدغه هارفع خواهد شد به لطف الهی نتایج حضور متعهدانه  دانشجویان ما در تمام مسابقات،کسب امتیازهای ارزشمند در المپیادهای علمی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی می باشد.

حال لازم است ضمن تداوم تلاش برای توسعه فضاهای ورزشی و خوابگاهی و فرهنگی با نقادی عالمانه گذشته و بهره گیری از همه تجربیات و ظرفیت ها با همت مضاعف فعالیت های نرم افزاری در حیطه های فرهنگی، ورزشی، اجتماعی، سیاسی و علمی با لحاظ نمودن رسالت دانشگاه و مطالبات تشکل ها، شورای صنفی، کانون ها، انجمن های علمی و هیات های دانشجویی گسترش یابد.  انتظار می رود در مسیر پیش روی ضمن رعایت مرّ قوانین و آیین نامه های موجود  و پایبندی به کیان دانشگاه ، نگاه نافذ و عمیق دلسوزان در اصلاح روشهای اجرایی مورد توجه قرار گیرد یقین دارم لطف الهی چون همیشه یاریگر خدمتگزاران صادق این مرز و بوم خواهد بود.

گفتنی است در کارنامه فعالیت های دکتر مهدی نظری، مدیریت تربیت بدنی، مدیر امور فرهنگی، مدیر امور دانشجویی و قائم مقام معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ثبت شده است. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.