چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷

پایش های دوره ای کمیته انطباق گامی به سوی ارائه خدمات مطلوب به شهروندان

بازدید مه ولات

ظهر روز گذشته اعضای کمیته انطباق دانشگاه در راستای نخستین دوره پایش با حضور خود در بیمارستان امام رضا مه ولات از بخش های اداری و ستادی، اورژانس، داخلی و جراحی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مه ولات بازدید به عمل آوردند.  

به گزارش مفدا تربت حیدریه، ظهر روز گذشته اعضای کمیته انطباق دانشگاه در راستای نخستین دوره پایش با حضور خود در بیمارستان امام رضا مه ولات از بخش های اداری و ستادی، اورژانس، داخلی و جراحی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مه ولات بازدید به عمل آوردند.  

دکتر «محمد قربانی» معاون فرهنگی دانشگاه، در مصاحبه با خبرنگار مفدا بیان کرد: کمیته انطباق با هدف رعایت اخلاق حرفه ای، احترام به موازین شرع مقدس در عرصه خدمات پزشکی و افزایش رضایتمندی بیماران در مراکز تشخیصی و درمانی و رعایت حقوق گیرندگان خدمت در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است و نخستین دوره پایش آن از شهرستان مه ولات و بخش های ستادی، اورژانس و داخلی صورت پذیرفت که تشکیل و شروع به کار این کمیته گامی دیگر در راستای ارائه خدمات با کیفیت به مردم شهرستان است.

وی با اشاره به اهداف این کمیته ادامه داد: متولی اجرایی پایش های دوره ای کمیته انطباق معاونت فرهنگی و دانشجویی است که در آن بازرس های این کمیته از کلیه مراکز پزشکی نظیر بیمارستان، زایشگاه، آزمایشگاه ها، دارو خانه ها، مطب پزشکان، مراکز فیزیو تراپی، کاردرمانی و یا هر تشکیلاتی که به هر نام و عنوان با اجازه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایجاد شده صورت می پذیرد ودر طی آن چک لیست های تنظیم شده تکمیل می گردد.

گفتنی است اعضای کمیته انطباق شامل رئیس دانشگاه، معاونین دانشگاه، رئیس سازمان نظام پزشکی، نمایند مقام معظم رهبری در دانشگاه می باشند که این افراد با حکم ریاست دانشگاه به مدت دو سال تعیین می شوند. همچنین جلسات این کمیته هر سه ماه یکبار با دعوت رئیس یا دبیر کمیته تشکیل و مصوبات با رای اکثریت مطلق اعضای حاضر به تصویب رسیده و با امضا رئیس محترم دانشگاه ابلاغ می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.