سه‌شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲

محسن داودی:

قهرمانی مقتدرانه دختران علوم پزشکی شیراز در چهاردهمین المپیاد ورزشی، حاصل همدلی و کار جمعی بود

المپیاد

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، قهرمانی و کسب مقام اول در چهاردهمین دوره از المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور را حاصل تلاش، همدلی، ارتباط سازنده بین و درون بخشی، حمایت همه جانبه مدیران و مسئولین و مدیریت صحیح کار تیمی و جمعی دانست.

به گزارش مفدا شیراز، مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، قهرمانی و کسب مقام اول در چهاردهمین دوره از المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور را حاصل تلاش، همدلی، ارتباط سازنده بین و درون بخشی، حمایت همه جانبه مدیران و مسئولین و مدیریت صحیح کار تیمی و جمعی دانست.

دکتر محسن داودی در گفتگوی اختصاصی با مفدا شیراز، ادامه داد: کسب مقام قهرمانی برای چندمین دوره پیاپی در معتبرترین رویداد ورزشی وزارت بهداشت، کاری سخت و دشوار می باشد که فقط در سایه همدلی و کار تیمی و جمعی منسجم و هدایت کارشناسی شده تحقق می یابد.

وی با یادآوری این موضوع که حفظ قهرمانی به مراتب از کسب آن مشکل تر است، اظهار داشت: کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، موسوم به کاروان ورزشی حضرت احمدبن موسی(ع) در این دوره از رقابت ها در حالی موفق شد جام قهرمانی را به خانه بیاورد که بیش از دو برابر رقیب خود، امتیاز در کیسه داشت.

دبیر شورای هماهنگی منطقه جنوب ادامه داد: بر اساس اعلام رسمی کمیته برگزار کننده مسابقات، دختران علوم پزشکی شیراز با کسب ۱۳۲ امتیاز مقام قهرمانی را مقتدرانه از آن خود نمودند در حالیکه تیم های قدرتمند و مدعی مشهد و اصفهان هر یک به ترتیب با ۶۵ و ۶۳ امتیاز، سکوهای دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

داودی افزود: این در حالی بود که دانشگاه‌های علوم پزشکی بزرگی همانند شهید بهشتی، کرمانشاه و تبریز میزبان، به مقام‌های چهارم تا ششم رضایت دادند.

این متخصص پزشکی ورزشی، انجام تمرین علمی را یکی از مهم ترین عوامل این پیروزی مقتدرانه برشمرد و گفت: در طول یک سال زمان آماده سازی این تیم ها تلاش نمودیم تا اصول تمرین علمی را در هر سه وجه فعالیت فیزیکی، اصول روانشناسی و ابعاد اجتماعی و تیمی رعایت نموده و هر روز بر غنای علمی و عملی این تمرینات بیفزائیم.

داودی با تقدیر از ورزشکاران، مربیان و سرپرستان تیم‌های ۹ گانه ورزشی این کاروان اظهار داشت: تیم های ورزشی علوم پزشکی شیراز که با شعار بهار همدلی به میدان آمده بودند، موفق شدند تا معنای باطنی این شعار را در طول برگزاری مسابقات به عمل و اجراء در آورده و با همدلی و وحدت و رعایت اخلاق ورزشی، در بعد اخلاق و رفتار نیز تیم برتر باشند.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه با تقدیر از ریاست، اعضاء هیئت رئیسه و بویژه معاونین توسعه منابع و فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه، افزود: قطعا همراهی، همدلی و حمایت های بی دریغ این عزیزان یکی از عوامل تعیین کننده در پیروزی و حفظ قهرمانی کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بود.

محسن داودی از استمرار تمرینات آماده سازی تیم های ورزشی دانشگاه برای حضور قدرتمندانه در المپیاد بعدی پسران دانشگاه خبر داد و گفت: با حفظ و آماده سازی هر چه بیشتر اعضاء فعلی تیم های ورزشی دانشگاه، با برگزاری المپیاد درون دانشگاهی، برای کشف استعدادهای برتر و جدید تلاش خواهیم نمود.

چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور، در مرداد ماه سال جاری به میزبانی تبریز برگزار گردید و کاروان ورزشی دختران دانشگاه علوم پزشکی شیراز موفق شدند تا با کسب امتیاز و مدال های بی شمار، مقتدرانه جام قهرمانی این دوره را نیز در دست بگیرند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.