یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴

در راستای ارائه خدمات بهتر به دانشجویان؛

جلسه اعتباربخشی موسسه ای حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی برگزار گردید

جلسه خودمانی

معاون مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: ارائه مستندات و بیان نقاط ضعف و قوت در اعتباربخشی موسسه ای در نهایت به افزایش سطح کیفی و کمی خدمات ارئه شده به دانشجویان می انجامد.  

به گزارش مفدا تبریز، جلسه اعتباربخشی موسسه ای حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی با حضور نمایندگان مدیریت و واحدهای حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی در سالن کنفرانس معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد. 

جواد ناعمی، معاون مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حاشیه این جلسه در گفت و گو با مفدا تبریز اظهار داشت: قرار است در آینده ای نزدیک و بر اساس جدول زمان بندی ارزیابانی از وزارت در دانشگاه علوم پزشکی تبریز حضور یابند. 

وی هدف از حضور  این ارزیابان در دانشگاه را پایش و ارزیابی برنامه های حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه معرفی کرد و ادامه داد: در جلسه امروز، نمایندگان مدیریت و واحدهای حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی  به مرور مستندات بارگذاری شده و نقاظ ضعف و قوت خود اظهاری پرداختند. 

معاون مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در ادامه سخنانش گفت: در جلسه امروز مقرر شد مدیریت ها و واحدهای حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی به بروز رسانی اعتباربخشی موسسه ای اقدام کنند و در صورت نیاز مستندات جدید به صورت عاجل بارگذاری گردد تا در زمان حضور هیات ارزیابی وزارت با آمادگی کامل پاسخگوی آنان باشیم. 

جواد ناعمی، اعتباربخشی موسسه ای را در راستای ارتقای کیفی و کمی خدمات ارائه شده به دانشجویان از سوی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه دانست و ادامه داد: ارائه مستندات و بیان نقاط ضعف و قوت در اعتباربخشی موسسه ای در نهایت به افزایش سطح کیفی و کمی خدمات ارئه شده به دانشجویان می انجامد.  

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.