پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۰

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه:

برای ترم جدید برنامه فشرده‌ای داریم

246

اولین جلسه کارکنان حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی با دکتر اسد میرزایی به عنوان معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش مفدا ایلام، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با اشاره به اقدامات انجام گرفته در معاونت فرهنگی و دانشجویی، اظهار داشت: معمولاً در پایان دوره مسئولیت هر شخصی در مورد او و مجموعه تحت مدیریت وی نظر خواهد داد و قضاوت می‌کنند و قطعاً نقاط ضعف و قوت هم در کارنامه هر شخصی پیدا می‌شود و امر مطلقی وجود ندارد چون مطلق فقط خداست.

دکتر اسد میرزایی ادامه داد: سعی تمام مجموعه در دوران مسئولیت دکتر استاک این بوده است که در اجرای برنامه‌های خود موفق باشند و بتوانند به بهترین نحو آنها را اجرا کنند و عملکرد خوبی از خود بر جا بگذراند اما شاید قضاوت‌ها در مورد عملکرد ایشان متفاوت باشد.

دکتر میرزایی ادامه داد: هیچ جای دنیا کسی را پیدا نمی‌کنید که بخواهد در کار خودش موفق نباشد و سعی و تلاش همه افرادی که یک مسئولیت را برعهده می‌گیرند این است که در پایان کار خود کارنامه‌ای درخشان را از خود بر جای بگذارند لذا ما هم می‌خواهیم وقتی دوران مسئولیت‌مان خاتمه یافت با خیالی آسوده در مورد قضاوت‌های دیگران فکر کنیم چون قطعاً در مورد ما هم قضاوت انجام خواهد شد.

وی به برنامه‌ها و اصول کاری خود در معاونت فرهنگی و دانشجویی هم اشاره و تصریح کرد: مهمترین کاری که سرلوحه اقدامات من خواهد بود نظم و انضباط است و ملاک عمل هم قوانین، بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌هاست و دوست دارم کارهایی که به کارکنان سپرده می‌شود به بهترین شکل ممکن انجام پذیرد و قضاوت در مورد شما نیز تنها براساس کارکردتان خواهد بود و کوچکترین کوتاهی در اینجا باعث ضایع شدن حق دانشجویان خوهد بود که به هیچ عنوان مرد قبول ما نیست.

میرزایی ادامه داد: برای ترم جدید برنامه فشرده‌ای داریم و با توجه به نزدیکی به آغاز سال جدید تحصیلی، رسیدگی به وضعیت خوابگاه‌ها و اسکان دانشجویان جزو مهمترین اقدامات ما خواهد بود و بر آماده‌سازی به موقع آنها تاکید داریم.

در پایان این جلسه مسئولین برخی از واحدها به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.