شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷

جلسه هماهنگی ثبت نام و پذیرش دانشجویان جدیدالورود سال ۹۸ - ۹۹ برگزار شد

جلسه ثبت نام همدان

با هدف تسهیل در انجام امور ثبت نام و آشنایی دانشجویان جدیدالورود با مجموعه دانشگاه علوم پزشکی همدان، جلسه ای به ریاست معاون فرهنگی و دانشجویی در دفتر این معاونت برگزار گردید.

به گزارش مفدا همدان، جلسه هماهنگی ثبت نام و پذیرش دانشجویان جدیدالورود به ریاست دکتر «سیده زهرا اصغری» معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و با حضور مدیران این معاونت، دکتر حسینی مدیر اداره کل آموزش دانشگاه، دکتر دوروزی مدیر دفتر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر و مهندس طهماسبی رئیس مرکز بین المللی همایش های دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان تشکیل شد.این جلسه دو ساعته با هدف تسهیل در انجام امور ثبت نام و آشنایی دانشجویان جدیدالورود با مجموعه دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار و تصمیمیاتی در ان اتخاذ گردید.

در این جلسه تصمیم بر این شد تا جهت سهولت در فرایند ثبت نام دانشجویان فرم ها و مدارک لازم در روز ثبت نام به صورت فایل word در سایت مفدا همدان بارگذاری شده تا دانشجویان قبل از ورود به دانشگاه با پر کردن و گرفتن پرینت از آن فرم ها، زمان کوتاه تری را صرف مراحل ثبت نام نمایند.

همچنین مقرر شد تا تمامی اطلاعات ثبت نام دانشجویان و فرم های خام توسط روابط عمومی در سایت دانشگاه قرار گرفته شود و مطالب مرتبط با سهولت فرآبند به اطلاع دانشجویان و خانواده ایشان رسانیده شود.

خاطرنشان می شود در روز ثبت نام ضمن توزیع بسته های آموزشی، غرفه های ثبت نام خوابگاه، توزیع کارت تغذیه و اداره مشاوره و نیز غرفه شورای انضباطی جهت پر کردن اظهار نامه انضباطی نیز برپا خواهد شد.

برگزاری کلاس های توجیهی آموزشی به همراه پخش فیلم و کلیپ برای خانواده دانشجویان از دیگر برنامه های اجرایی در این روز خواهد بود.

لازم به ذکر است دانشجویان و خانواده ایشان می توانند برای دریافت اطلاعات و آگاهی از اخبار حوزه دانشجویی اعم از خوابگاه ها، سلف سرویس، وام های دانشجویی و ... به سایت مفدا همدان به نشانی اینترنتی www.hamedanmefda.ir  و کانال تلگرامی مفدا همدان @hamedanmefda روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان مراجعه نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.