چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۴

۲۲ شهریور ماه، زمان بازگشایی خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان

دکتر لسانی

دکتر احمد لسانی، مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در گفتگو با مفدا گیلان، زمان بازگشایی خوابگاه های دانشجویی را اعلام کرد.

به گزارش مفدا گیلان؛ دکتر احمد لسانی، مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در گفتگو با مفدا گیلان ضمن تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان و آرزوی قبولی عزاداری ها، اظهار کرد: در آستانه سال تحصیلی جدید، در همه خوابگاه های دانشجویی دانشگاه، تدابیر لازم جهت رفاه حال دانشجویان صورت گرفته است؛ از مجموعه اقدامات انجام شده در طول تابستان می‌توانیم به نظافت، سمپاشی و ضد عفونی کلیه خوابگاه های دانشجویی اشاره کنیم.
وی افزود: خوابگاه های دانشجویی از جمعه، ۲۲ شهریور ماه سال جاری پذیرای دانشجویان خواهد بود.
دکتر لسانی در ادامه با اشاره به اسکان دانشجویان جدید الورود، گفت: دانشجویان جدیدالورود، طبق اولویت در خوابگاه های دانشجویی، اسکان خواهند یافت و اولویت با دانشجویان غیر بومی و پس آن، دانشجویان بومی با فاصله بیش از ۶۰ کیلومتر است و در صورت وجود ظرفیت، دانشجویان بومی با فاصله کمتر از ۶۰ کیلومتر نیز اسکان داده می‌شوند.

گفتنی است؛ دانشگاه علوم پزشکی گیلان دارای سه فقره خوابگاه دولتی و یک فقره خوابگاه مشارکتی است که از این میان، یک خوابگاه دولتی به دانشجویان پسر و سه خوابگاه دیگر به دانشجویان دختر این دانشگاه اختصاص داده شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.