یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷

توسط نماینده دبیران کانون های فرهنگی دانشگاه انجام شد:

تشکر از تلاش های دکتر استاک و تبریک به دکتر میرزایی

246

نماینده دبیران کانون های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در پیام های جداگانه از تلاش های تلاش های بی وقفه، پیگیری و سخت کوشی های دکتر روح الله استاک معاون سابق فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، تشکر و در پیامی دیگر انتصاب دکتر اسد میرزایی را به عنوان معاون جدید فرهنگی و دانشجویی تبریک گفت.

به گزارش مفدا ایلام، نماینده دبیران کانون های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در پیام های جداگانه از تلاش های تلاش های بی وقفه، پیگیری و سخت کوشی های دکتر روح الله استاک معاون سابق فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، تشکر و در پیامی دیگر انتصاب دکتر اسد میرزایی را به عنوان معاون جدید فرهنگی و دانشجویی تبریک گفت.

در مشروح پیام تشکر از تلاش های معاون سابق آمده است:

استاد گرانقدر جناب آقای دکتر روح الله استاک

از اینکه در کنف الطاف خاصه الهی بیش از یکسال را در کسوت خدمت به جامعه فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایلام به عنوان معاون فرهنگی و دانشجویی، به انجام وظیفه ثمربخش و موثر پرداخته اید و اینک که تقدیر الهی این توفیق را به آن جناب ارزانی داشته، بسی شایسته است به پاس تلاش ها و زحمات مستمر شما در راستای توسعه و پیشرفت همه جانبه ی فرهنگ و هنر در سطح دانشگاه، نهایت سپاس و قدردانی خود را خدمت حضرت عالی و خانواده محترم که در این تلاش و به ثمر رسیدن آن یار و همراه شما بوده اند ابراز دارم.

دانشجویان هیچ گاه خاطره ی تلاش های بی وقفه، پیگیری و سخت کوشی شما را در ابعاد مختلف از یاد نمی برند و امیدوارند که در آینده نیز از حضور پر شور و استمرار همکاری شما در این معاونت بهره مند و برخوردار باشند و اینک که دور زمان و گردش ایام سلسل وصل را به نطاق فراق می کشد، رسن تسلی بخش خاطر ما مسرور خاطراتی است که در کنار هم زیسته ایم و در اندوه و شادی آن همراه و همگام بوده ایم.

شور شیرین خاطرات تلاش های شما همواره در این معاونت که در جای جای آن اثر قدم های پشتکار و همت شما بر آن موج می زند به یادگار خواهد ماند و این باقیات صالحات چون چراغی فراروی زندگی و آینده و فردای شما خواهد بود که “بقیة الله خیرٌ لکم”

لطف حق ، یار و ساقی کوثر یاور شما باشد.

همچنین در پیام تبریک انتصاب معاون جدید آمده است:

استاد گرامی جناب آقای دکتر اسد میرزایی

بدینوسیله انتصاب شایسته حضرتعالی را به عنوان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام که بیانگر تعهد، کارآمدی، لیاقت و شایستگی‌ های برجسته شما در صحنه‌ های خدمت به نظام و میهن اسلامی است، را به شما و خانواده عظیم فرهنگی دانشگاه صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

مطمئناً مدیریت اثربخش و توانمند توأم با تجارب برجسته و گرانقدر جنابعالی، موجبات ارتقاء این مجموعه عظیم را فراهم خواهد نمود.

از در گاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی و تحقق اهداف بزرگ معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام مسالت دارم.

متین نصیری

نماینده دبیران کانون های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایلام

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.