شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱

دو حکم جدید وزیر بهداشت برای معاون فرهنگی ودانشجویی وزارت بهداشت

انتصاب

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در احکامی جداگانه دکتر سیما سادات لاری، معاون فرهنگی ودانشجویی خود را به عنوان جانشین رئیس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی و همچنین رئیس شورای معین انطباق امور اداری و فنی موسسات فزشکی با موازین شرع مقدس در این وزارتخانه منصوب کرد.

به گزارش مفدا ، متن حکم  نخست دکتر سعید نمکی به شرح زیر است: 

سرکار خانم دکتر سیما سادات لاری
معاون محترم فرهنگی ودانشجویی

با عنایت به توانمندی، تعهد و شایستگی سرکارعالی و با توجه به بند ۱ بخش ساختار در دستورالعمل شماره ۱۳۴۰۷۱/۸ مورخ ۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی دستگاه‌های اجرایی، به موجب این ابلاغ به عنوان جانشین رییس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی در وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی منصوب می‌شوید.

امیداست با اتکال به خداوند منان و در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شرح وظایف و مسؤولیت‌های مندرج در دستورالعمل فوق‌الذکر موفق و مؤید باشید.

همچنین متن حکم دوم دکتر سعید نمکی به شرح زیر است:

سرکار خانم دکتر سیماسادات لاری

معاون محترم فرهنگی ودانشجویی

با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده سرکار عالی و با توجه به ماده 8 آیین نامه داخلی شورایعالی انطباق امور اداری و فنی موسسات پزشکی با موازین شرع مقدس، به موجب این ابلاغ، به عنوان رئیس شورای معین انطباق امور اداری و فنی موسسات پزشکی با موازین شرع مقدس منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند منان در اجرای شرح وظایف و مسوولیت های مندرج بر قانون فوق الذکر موفق و موید باشید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.