چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۴

دوره دوم آموزش تیپ های شخصیتی در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد

تیپ شخصیتی

دوره دوم آموزش تیپ های شخصیتی در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی با حضور همکاران در دفتر معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

مفدا گیلان، حسین احمددوست کارشناس ارشد مشاوره خانواده درادامه جلسه گذشته شناخت تیپ های شخصیتی و رابطه آن با رضایت شغلی افزود : تیپ های شخصیتی دارای چهار مشرب اصلی سنتی، تجربه کننده، ایده آلیست و بینشی هستند که هر کدام خصوصیات خاص مربوط و شغل های مناسب با آن را برخوردارند در این جلسه در کار گروهی همکاران معاونت فرهنگی به شناخت مشرب های خود نائل شدند و  به بیان آرزوها و ارزش های انتخاب شغل پرداختند.
وی اظهار کرد : هر فردی در محدوده شغل خود می تواند کار دلخواه و مناسب با تیپ های شخصیتی خود را انجام دهد. ریاست معاونین، مدیران و کارشناسان یک سازمان با شناخت تیپ ها  می توانند در تعامل، بهره وری  و رسیدن به اهداف استراتژیک  سازمان خود بسیار موفق باشند. هیچ تیپی برتری بر تیپ دیگر ندارد همه تیپ ها در همه سازمان ها می توانند مفید باشند به شرط اینکه درست با نوع و اهداف کار مناسب باشند .تیپ های شخصیتی یکی از پرکاربردترین مباحث در حوزه انتخاب شغل و جایگزینی مناسب نیروها در سازمان ها می باشد.
همچنین وی درپایان جلسه آموزشی به واحد روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی اعلام کرد.
گفتنی است: اداره مشاوره دانشگاه آمادگی دارد تا با پژوهش و آموزش مداوم پرسنل در راستای توانمندسازی و افزایش رضایت شغلی کارکنان دانشگاه  گام های موثری بردارد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.