چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳

باهدف ارتباط حضوری دانشجویان دختر ساکن خوابگاه با بستگان درجه یک؛

اتاق ملاقات در مجتمع خوابگاهی دخترانه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان احداث شد

خوابگاه نرگس

اتاق ملاقات مجتمع خوابگاهی دخترانه ریحانه النبی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با هدف ارتباط حضوری دانشجویان دختر ساکن این مجتمع خوابگاهی با بستگان درجه یک، از ابتدای سال تحصیلی جدید به بهره برداری می‌رسد.

به گزارشمفدا زاهدان، "عبدالوکیل غفران ثانی" سرپرست اداره خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان این مطلب گفت: این اتاق در آغاز سال تحصیلی جدید به بهره برداری خواهد رسید.

وی هدف از احداث این اتاق را ارتباط حضوری دانشجویان دختر ساکن این مجتمع خوابگاهی با بستگان درجه یک عنوان کرد و گفت: پیش از این، خانواده برای ملاقات و دیدار با دانشجو،  باید در محوطه دانشگاه منتظر می ماندند اما حالا با در نظرگرفتن محلی که به همین منظور تعیین شده، این مشکل از سر راه دانشجویان دختر ساکن مجتمع خوابگاهی ریحانه النبی برداشته شده است.

غفران ثانی از افزایش ظرفیت خوابگاه‌های دانشگاه خبر داد و گفت: در این سال تحصیلی آماده پذیرش تمامی دانشجویان روزانه متقاضی خوابگاه هستیم.

سرپرست اداره خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به افزایش ظرفیت خوابگاه‌های پسرانه در سال گذشته اشاره کرد و افزود: با توجه به کمبود فضا جهت اسکان دانشجویان پسر، ضمن تغییر کاربری یکی از خوابگاه‌های دخترانه و افزایش تعداد پنج اتاق در این خوابگاه، موفق شدیم 280 نفر به ظرفیت خوابگاههای پسرانه  اضافه کنیم.

وی در پایان گفت: در تعطیلات تابستان اقداماتی مانند رنگ آمیزی، بتن ریزی خوابگاه متاهلی، آغاز احداث گیت ورودی مجتمع خوابگاهی پسرانه شهید مسلم کیخا، سمپاشی خوابگاهها، شستشوی فرش ها، بهسازی فضای سبز، تکمیل روشندان خوابگاه نرگس انجام شده وآماده بازگشت دانشجویان گرامی به خوابگاهها هستیم.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.