چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۹

مشاوره و سلامت روان

برگزاری کارگاه مدیریت استرس

کارگاه مشاوره بابل

کارگاه مدیریت استرس با حضور مشاور روانشناسی خانم باقرزاده ، در سالن فرهنگ معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل برگزار گردید.

مفدا-بابل- کارگاه مدیریت استرس روز دوشنبه مورخ ۹۵/۱۱/۱۱ در سالن فرهنگ معاونت فرهنگی دانشجویی برگزار گردید. در این کارگاه که  ۵۳ نفر ازکارکنان حضور داشتند، خانم باقر نژاد ، دانشجوی دکتری روانشناسی ، در مورد لزوم آموزش مهارت های زندگی، چگونگی برخورد با چالش ها و جلوگیری آن قبل از به وجود آمدن مشکلات در زندگی بحث  کردند. باقرزاده در خصوص سازوکارهای استرس، نیازهای اصلی و طبیعی انسان، دسته بندی استرس ها و اینکه چه اندازه در زندگی استرس، طبیعی و بجاست و تا چه اندازه نابه جا و بیمار گونه است و باعث بروز اختلالاتی در زندگی فرد می شود توضیحاتی دادند. همکاران حاضر نیز از تجربیات زندگی شخصی خود و همچنین مبارزه با مصائب و مشکلات خود صحبت نموده وبیان کردند که چگونه توانسته استرس را گام به گام با توکل به خدا، کمک اطرافیان، مشاوره با افراد مجرب و مخصوصا مدیریت افکار پشت سر گذارند و احساس رضایت را در خود به وجود آورند.

 لازم به ذکر است جلسه دوم این کارگاه در تاریخ ۹۵/۱۱/۱۸ برگزار خواهد شد.

جهت آگاهی از آخرین خبرها و اطلاعیه های معاونت فرهنگی و دانشجویی  دانشگاه علوم پزشکی بابل در خصوص وضعیت اسکان خوابگاه ، تغذیه و اینترنت به کانال تلگرامی ما به آدرس @mefdababol بپیوندید .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.