سه‌شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲

پیام تبریک معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مناسبت قهرمانی کاروان ورزشی این دانشگاه

دکتر عزیزی

"دکتر کوروش عزیزی" معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با ارسال پیامی، قهرمانی مقتدرانه کاروان ورزشی دختران این دانشگاه را تبریک گفت.

به گزارش مفدا شیراز، "دکتر کوروش عزیزی" معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با ارسال پیامی، قهرمانی مقتدرانه کاروان ورزشی دختران این دانشگاه را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

به نام او که جان و جهان در کف با کفایت اوست
خبر پیروزی های پیاپی و کسب افتخارات مستمر و در نهایت قهرمانی مقتدرانه کاروان ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی شیراز، برگیست زرین و ارزشمند بر کتاب طلایی افتخارات و سراسر مباهات دانشگاه علوم پزشکی شیراز.
اخباری که لحظه به لحظه باعث خشنودی و مسرت خانواده بزرگ علوم پزشکی شیراز گردید و توانست کام ها را شیرین و دل های اعضاء این خانواده را به یکدیگر نزدیک تر سازد.
در هر رویداد رقابتی، بویژه رخدادهای ورزشی، معمولا لحظات نگرانی و اضطراب، بخشی از روند رقابت و گرفتن نتیجه می باشد، اما در این دوره از مسابقات ورزشی، شما ورزشکاران خوب و ارزشمند دانشگاه علوم پزشکی شیراز، آنچنان عمل کردید که کمترین اضطراب و نگرانی را تجربه کردیم و از همان آغاز رقابت ها، چنان درخشیدید که در روزهای ابتدایی المپیاد، ما و رقبای شما، قهرمان این دوره را بخوبی شناختیم و با آسودگی بیشتر، مسابقات را دنبال کردیم.
دختران من: باور کنید آنچه که بیش از قهرمانی و کسب مدال های رنگارنگ ورزشی توسط شما، باعث افتخار و مباهات دانشگاه علوم پزشکی شیراز گردید، ارائه اخلاق ورزشی و منش پهلوانی بود که در تمامی ایام مسابقات از سوی شما ارائه شد و کاروان ورزشی شیراز، همواره به عنوان الگوی اخلاق ورزشی و پهلوانی در تبریز شاخص و مطرح بود. شما موفق شدید تا همانگونه که با شعار بهار همدلی به میدان پای گذاشته بودید، ترجمان معنای واقعی همدلی باشید.
حضور قهرمانه و پهلوانانه شما در این عرصه مهم ورزشی، نوید آینده ای روشن تر برای ایران عزیز و حضور نسلی از مادران سالم، تحصیلکرده، فهیم و صاحب اخلاق را برای کشور ما به همراه دارد.
درود بر شما ورزشکاران فهیم و با اراده و صاحب اخلاق دانشگاه علوم پزشکی شیراز که در واقع باعث تمامی این فخرو مباهات و افتخارات، شما هستید.
اما فراموش نکنیم که حفظ قهرمانی بسیار سخت تر از کسب آن می باشد و حفظ این مقام و جایگاه، در گروی همت شما عزیزان بوده و عزم جزم شما ورزشکاران غیور علوم پزشکی شیراز را می طلبد تا در سایه سار یک برنامه ریزی اصولی و علمی بتوانید از هم اکنون خود را برای درخشش در دور بعدی   رقابت ها آماده نمایید.
بی شک، کسب چنین قهرمانی مقتدرانه و امتیاز بالایی، بدون برنامه ریزی، مدیریت صحیح و علمی و پشتیبانی عملی و اجرایی، میسر نبود و نخواهد بود و به همین مناسبت جای دارد تا در همین مکتوب، مراتب نهایت تقدیر و تشکر را از همه عزیزان و بزرگوارانی که با تمام وجود همراه و یار این کاروان ورزشی که نام مبارک حضرت احمدبن موسی(ع) را بر خود دارد بودند به جای بیاورم.
قطعا در نبود پشتیبانی و حمایت های مالی و معنوی ریاست محترم دانشگاه و نیز همکاری های یک دلانهء معاون محترم توسعه منابع این مرکز آموزش عالی پزشکی، دستیابی به چنین پیروزی مقدور نبود.
همچنین مدیریت و هدایت علمی و تخصصی جناب آقای دکتر محسن داودی و وقف عمر و نیرویی که از ایشان در طی یک سال گذشته شاهد بودیم، یکی از اساسی ترین عوامل این درخشش و کسب قهرمانی به شمار می رود؛ مدیر کار آشنایی که با همت و غیرت خود، همچون پدری دلسوز و نگران، لحظه ای از کاروان و اعضاء آن غافل نگردید و تا آخرین بازی و آخرین نفر، این کاروان را همراهی نموده و کوچکترین مشکلی را از نظر دور نداشته است.
امتنان و تقدیر، گوارای وجود یکایک مربیان و سرپرستان سختکوش و کاربلد کاروان ورزشی حضرت احمدبن موسی(ع) که تمام عمر و نیروی خود را در ایام آماده سازی و برگزاری این مهم ترین رخداد ورزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در طبق اخلاص نهادند و نتیجه ای شگرف را رقم زدند.
دور از مروت و انصاف است اگر همراهی و همکاری به هنگام و علمی مدیریت محترم روابط عمومی دانشگاه، جناب آقای دکتر حسینی و همکاران ساعی و متخصص ایشان از قلم بیفتد، همکارانی که در هر لحظه از این رویداد ورزشی، اخبار و اطلاعات المپیاد را در کوتاه ترین زمان و به بهترین شکل ممکن، رسانه ای نموده و منتشر می ساختند.
در یک کلام و بصورت خلاصه عرض می کنم که این قهرمانی، حاصل کار تیمی و همدلی منسجم در یک مجموعه به وسعت دانشگاه علوم پزشکی شیراز بود که همه اعضاء این مجموعه در آن نقش و سهم داشتند.
همچنین جای دارد تا تقدیر و تشکر ویژه ای داشته باشم از میزبانی خوب و مناسب همکاران عزیزمان در علوم پزشکی تبریز که با وجود تمامی تنگناها و کمبودها توانستند رسم میزبانی و مهمان نوازی را آنچنان که شایسته نام آذربایجان عزیز می باشد به جای آورند.
این قهرمانی، گوارای وجود خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شیراز باد....

دکتر کوروش عزیزی
معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.