دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵

مسئول مرکز مشاوره و سلامت روان دانشگاه خبر داد:

جایگاه خوب مرکز مشاوره دانشگاه علوم پزشکی یزد در زمینه پیگیری وضعیت افت تحصیلی دانشجویان

مشاوره

مسئول مرکز مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد در نشست هم اندیشی همکاران مشاور این اداره، از برخورداری جایگاه خوب مرکز مشاوره دانشگاه در زمینه پیگیری مستمر وضعیت افت تحصیلی دانشجویان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مفدا یزد، "سعیده میرحسینی" مسئول مرکز مشاوره  و سلامت روان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد، ضمن  تبریک سال تحصیلی جدید خواستار فعالیت هر چه بیشتر همکاران در زمینه های اعتیاد به فضای مجازی و روابط فرا زناشویی شد.

وی همچنین خواستار برگزاری کارگاه و کلاس‌های آموزشی در این زمینه جهت دانشجویان خصوصا دانشجویان ورودی جدید شد.

میرحسینی از زحمات و پیگیری  های مستمر کارشناس افت تحصیلی تشکر  و قدردانی کرد و افزود:با توجه به کاهش نسبت آمار دانشجویان افت تحصیلی  (مشروطی) در ترم بهمن ٩٧ نسبت به مهر٩٧ و نظر به تعطیلات سال نو و کوتاهی ترم بهمن و افزایش آمار افت تحصیلی در آن در اکثر مواقع ، لذا این مرکز جایگاه خوبی را از لحاظ پیگیری مستمر کارشناسان داراست.

شایان ذکر است؛ جلسه هم اندیشی همکاران اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی صبح یکشنبه دهم شهریور ماه در سالن اجتماعات دفتر نهاد مقام معظم رهبری واقع در پردیس این دانشگاه برگزار شد.

همچنین در این نشست حاضرین خلاصه ای از فعالیت‌های صورت گرفته در اداره مشاوره در سال تحصیلی ٩٧-٩٨  را ارائه دادند و از زحمات همکاران در ترم گذشته قدردانی شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.