شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱

رئیس کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی المپیاد در گفت و گو با مفدا تبریز مطرح کرد؛

سیمای مفدا، کلیپ های روزانه و خبر رسانی دقیق و سریع از نکات ماندگار پوشش رسانه ای این دوره از المپیاد بود

اندبیلی

ایوب اندبیلی گفت: خبر و گزارش بازی ها، حاشیه نویسی، گزارش تصویری، مصاحبه تصویری و کلیپ نمونه ای از فعالیت های روزانه این کمیته در پوشش اخبار المپیاد بود که با همکاری فعال و تلاش شبانه روزی دانشجویان عضو این کمیته حاصل شده است. 

به گزارش مفدا تبریز، ایوب اندبیلی، رئیس کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی چهاردهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی گفت: این کمیته، کار خود را از یک ماه پیش از برگزاری المپیاد با حضور ۱۸ نفر از دانشجویان و کارکنان دانشگاه در قالب پایگاه اطلاع رسانی «مفدا تبریز» آغاز کرد. 

وی تبلیغات محیطی را از اقدامات این کمیته در راستای معرفی و شناساندن هر چه بیشتر این المپیاد خواند و ادامه داد: از روزهای پیش از آغاز المپیاد، بنرهای تبلیغاتی این رویداد ورزشی در برخی نقاط پر تردد شهر از جمله مبادی ورودی و میادین اصلی شهر نصب گردید و می توان گفت در روزهای المپیاد، «تبریز»، رنگ و بوی المپیاد به خود گرفت.

ایوب اندبیلی، نصب بنر المپیاد و بنرهای راهنما و خیر مقدم به  شرکت کنندگان را از دیگر فعالیت های کمیته در حوزه تبلیغات محیطی معرفی کرد و افزود: این بنرها در نقاط مختلف دانشگاه از جمله محل اسکان دانشجویان، مجتمع فرهنگی و رفاهی امید، و سالن های بازی ها نصب گردید. 

رئیس کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی چهاردهمین ورزش های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی صدور ID کارت برای بیش از ۲۰۰ نفر از عوامل اجرایی المپیاد را از دیگر اقدامات این کمیته برشمرد و گفت: این کمیته در راستای اطلاع رسانی، با ارسال پیامک های انبوه به دانشجویان و سرپرستان کاروان های ورزشی دانشگاه های علوم پزشکی، آنها را در جریان برنامه های المپیاد قرار داده است. 

وی هماهنگی برای پوشش کامل و همه جانبه اخبار و رویدادهای چهاردهمین ورزش های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی از جمله افتتاحیه المپیاد در صدا و سیما و خبرگزاری های معتبر را از دیگر فعالیت های این کمیته خواند و ادامه داد: نشست خبری المپیاد با حضور دکتر سیما سادات لاری، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت و دکتر محمد حسین صومی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز توسط کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی المپیاد با همکاری روابط عمومی دانشگاه برگزار شد. 

ایوب اندبیلی، پوشش رسانه ای جامع، لحظه به لحظه و متنوع المپیاد در پایگاه اطلاع رسانی مفدا و شبکه پیام رسان را از تاثیرگذارترین اقدامات این کمیته معرفی کرد و افزود: خبر و گزارش بازی ها، حاشیه نویسی، گزارش تصویری، مصاحبه تصویری و کلیپ نمونه ای از فعالیت های روزانه این کمیته در پوشش اخبار المپیاد بود که با همکاری فعال و تلاش شبانه روزی دانشجویان عضو این کمیته حاصل شده است. 

وی در ادامه سخنانش به دو ابتکار مفدا تبریز در پوشش تصویری المپیاد اشاره کرد و ادامه داد: سیمای مفدا و کلیپ های روزانه از المپیاد از نکات ماندگار پوشش رسانه ای این دوره از المپیاد است. 

رئیس کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی چهاردهمین ورزش های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی، راه اندازی «سیمای مفدا» را از اقدامات بدیع و نو این کمیته در پوشش رسانه ای المپیاد خواند و گفت: از ابتدای برگزاری المپیاد  تاکنون، اخبار تصویری با عنوان سیمای مفدای تبریز با هدف به تصویرکشیدن اخبار و رویدادهای این المپیاد در سایت و کانال خبری پایگاه اطلاع رسانی و خبر مفدا تبریز به صورت روزانه منتشر می شود.

ایوب اندبیلی با اشاره به جایگاه نخست مفدا تبریز در رتبه بندی سال ۱۳۹۷ و  تقدیر معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از مفدا تبریز، اظهار داشت: این جایگاه نتیجه حمایت های مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز علی الخصوص ریاست دانشگاه و دکتر محمد آقازاده، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه  و فعالیت های  همدلانه دانشجویان با گروه خبری مفدا تبریز است. 

وی در بخش پایانی سخنانش از با تشکر ویژه از دکتر محمد آقازاده، نائب رئیس کمیته اجرایی و دکتر بهرام جمالی، دبیر کمیته اجرایی، گفت: شایسته است از دکتر حسین خسروشاهی ، محمود فیضی،  دکتر شهاب الدین عزیزی و عادل اسدپور، اکبر خالقی و علی اصغر مغانی که در کمیته رفاهی، فرهنگی، حراست، مالی و پشتیبانی و پزشکی، یاری گر کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی بودند قدردانی نمایم که با ایجاد تمهیدات لازم، فضای مناسبی را برای فعالیت این کمیته فراهم کردند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.