چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت مطرح کرد؛

پیشنهاد میزبانی جشنواره تیتر ۱۲ به دانشگاه علوم پزشکی تبریز

رونمایی

دکتر سیما سادات لاری در آئین اختتامیه جشنواره سراسری نشریات دانشجویی تیتر ۱۱ گفت: من در همین جا از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز می‌خواهم قول بگیرم که جشنواره سراسری نشریات دانشجویی تیتر ۱۲ که به میزبانی وزارت بهداشت برگزار خواهد شد، در تبریز برگزار کنیم.

به گزارش مفدا تبریز،  آئین اختتامیه جشنواره سراسری نشریات دانشجویی تیتر ۱۱ با حضور برگزیدگان این دوره از جشنواره در تلار علامه امینی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار  و از کلیه برگزیدگان نشریات دانشجویی سراسر کشور با اهدای تندیس جشنواره، لوح تقدیر و هدیه نقدی تقدیر شد.

یکی از سخنرانان این مراسم دکتر سیما سادات لاری، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت بود. از نکات جالب در سخنرانی دکتر سیما سادات لاری، پیشنهاد میزبانی جشنواره تیتر ۱۲ به دانشگاه علوم پزشکی تبریز بود. 

وی در بخشی از سخنان خود در آیین اختتامیه خطاب به مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز که در مراسم حضور داشتند، اظهار داشت: روز گذشته دانشجویان فعال در نشریات دانشجویی تیتر ۱۱ خواهان برگزاری جشنواره در شهری به غیر از تهران بودند که من در همین جا از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز که محبت کرده و در جمع ما حضور دارند می‌خواهم قول بگیرم که جشنواره سراسری نشریات دانشجویی تیتر ۱۲ که به میزبانی وزارت بهداشت برگزار خواهد شد، در تبریز برگزار کنیم و از شما فعالان نشریات دانشجویی دعوت می‌کنم در کنار هوای دلپذیر شهر تبریز، فضای فرهنگی این شهر را از لحاظ آزادی معنوی و فضای فیزیکی ببینید که امکان بسیار  خوبی را برای رشد فعالان فرهنگی ایجاد کرده است. 

گفتنی است برگزاری مطلوب سیزدهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان پسر در سال گذشته و رقابت‌های چهاردهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان دختر وزارت بهداشت در مرداد و شهریور سال جاری و رضایت شرکت کنندگان در این المپیادها سبب شده است دانشگاه علوم پزشکی تبریز همواره جز گزینه های اصلی مسئولان عالی وزارت بهداشتبرای میزبانی برگزاری المیپاد و جشنواره های مهم باشد. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.