یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۵

با دعای خیر معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه

کاروان «امید و حرکت» به مرحله دوم چهاردهمین المپیاد ورزشی دختران وزارت بهداشت عزیمت کرد

3.jpg

مراسم بدرقه تیم اعزامی دانشجویان دختر دانشگاه به مرحله دوم چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش مفدا بهشتی، کاروان ورزشی «امید و حرکت» با حضور دکتر خدادوست معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، مهندس اسماعیلی سرپرست مدیریت تربیت بدنی دانشگاه، مدیران حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، 50 نفر از دانشجویان، سرپرستان و اعضای این کاروان در روز شنبه دوم شهریور ماه در مجتمع خوابگاهی حضرت زهرا(س) برگزار شد.

در این مراسم دکتر خدادوست ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان جهت حضور در مرحله دوم چهاردهمین المپیاد قهرمانی، بیان کرد: انشاا... که با یاری خداوند متعال در این دوره از المپیاد خوش بدرخشید و همانگونه که دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در کلیه زمینه ها از برترین های کشور است، شما قهرمانان نیز در بین دیگر دانشگاه ها جزو نفرات برتر باشید. وی اظهار داشت: این افتخار همان طور که برای دانشگاه، افتخاری بزرگ محسوب می شود برای شما ورزشکاران نیز فرصتی را فراهم می آورد تا با کسب مدال های رنگارنگ در کارنامه ورزشی خود، خاطرات خوش و دلنشینی را برای خود ثبت کنید. معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه افزود: ان شالله با انتشار کتاب هفتاد سالگی دانشگاه، نام شما در این کتاب دانشگاه مانا خواهد ماند چرا که از شما در این کتاب به عنوان کسانی یاد می شود که جایگاه دانشگاه را در امر ورزش بالا بردید و چه افتخاری بزرگ تر از این. عضو هیات علمی دانشگاه ادامه داد: شما دانشجویان ورزشکار کار پر زحمتی را پیش رو دارید به همین علت جا دارد به تیم اعزامی دانشگاه به مرحله نخست این المپیاد نیز خسته نباشید بگویم و برای شما عزیزان برای شرکت در مرحله دوم المپیاد قهرمانی آرزوی پیروزی کنم. دکتر خدادوست اذعان داشت: همکاران ما در مدیریت تربیت بدنی دانشگاه تمام تلاش خود را می کنند تا شما بزرگواران با یک انرژی و اعتماد به نفس مضاعف پیش بروید که این مهم انتظار ما مسئولین را از شما زیاد می کند. وی تاکید کرد:  امیدوارم که با رتبه های خود ما را خرسند کنید و ما نیز متقابل بتوانیم قدردان زحمات شما باشیم. معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در خاتمه سخنان خود برای کلیه دانشجویان ورزشکار دانشگاه برای شرکت در مرحله دوم این المپیاد از درگاه خداوند متعال، آرزوی کسب مدال های رنگارنگ را کرد.

همچنین در بخش دیگری از این برنامه مهندس اسماعیلی تصریح کرد: ما به شما ورزشکاران امید داریم و می دانیم که با تلاش هایی که کردید حتماً در این مرحله خوش می درخشید. وی در خاتمه گفت: از شما عزیزان این تقاضا را دارم که با عرق به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و با توکل به خدا در این المپیاد حضور پیدا کنید.

لازم به ذکر است در این مراسم هدایایی نیز از طرف معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه شامل یک جلد کلام ا... مجید، جانماز، دفترچه یادداشت خاطرات دانشجویی و بج سینه مزین به نام بانو فاطمه زهرا(س) به دانشجویان اهدا شد.

گفتنی است چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دو نوبت، از ۲۲ لغایت ۲۹ مردادماه و سوم لغایت ۱۰ شهریورماه سال جاری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می شود.

خبرنگار: آهو ضرغامی

کارشناس روابط عمومی معاونت

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.