یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴

گزارش مفدا تبریز از روز پذیرش مرحله دوم المپیاد؛

خوش رویی و متانت مسئولان پذیرش المپیاد چشم گیر است

پذیرش المپیاد دور دوم

در روز پذیرش تیم های شرکت کننده در  مرحله دوم چهاردهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور در ساختمان تربیت بدنی دانشگاه با چهره هایی مواجه هستیم که همانند مرحله اول المپیاد  با خوشرویی و متانت پذیرای سرپرستان و نمایندگان کاروان های ورزشی دانشگاه های علوم پزشکی کشور هستند.

به گزارش مفدا تبریز، دکتر حسین خسرو شاهی، قربانعلی عباسی، جعفر جهانی پور، مهدی رشتبران، کریم آسی و حمدالله عباسی کار پذیرش تیم ها را در مرحله دوم المپیاد انجام می دهند. در زمان های کوتاهی که فرصت می یابند با آنها به گفت وگو می نشینیم. هرچند تراکم کاری اجازه و فرصت گفت و گویی کامل را نمی دهد. ماحصل این گفت و گوهای کوتاه در ادامه می آید. 

 دکتر حسین خسرو شاهی رئیس کمیته رفاهی المپیاد: به جهت بررسی روند امور و کم و کیف مسائل مربوطه من جمله تحویل ژتون های کاروان ها و بسته های اینترنتی و بررسی وجوه واریزی سهمیه ای هر دانشگاه شرکت کننده و... در محل پذیرش حضور دارم.

قربانعلی عباسی،نماینده حسابداری: کنترل فیش های واریزی دانشگاه های شرکت کننده با صورت حساب های موجود  در روز پذیرش بر عهده من است. 

جعفر جهانی پور، رئیس کمیته پذیرش: بررسی اطلاعات کارت ملی و تطبیق آن با آیدی کارت های تحویل داده شده، را بررسی می کنم تا در زمان برگزاری مسابقات از وقوع مشکل جلوگیری کنیم. 

مهدی رشتبران، مسئول واحد اینترنت و کارت شارژ: جهت رفاه دانشجویان ورزشکار  کارت شارژ ده هزار تومانی معادل دو گیگ اینترنت برای هر فرد شرکت کننده در المپیاد اختصاص یافته است و در روز پذیرش کارت شارژها را به مسئولان دانشگاه ها تحویل می دهم. 

کریم آسی، مسئول واحد تحویل ژتون: پس از تایید نمایندگان حسابداری و مسئول پذیرش وزارت، به سرپرستان کاروان ها کارت تغذیه مغناطیسی که بر اساس نام و نام خانوادگی و کد ملی ورزشکار تهیه شده است برای تهیه وعده های صبحانه، نهار و شام تقدیم می شود.

حمداله عباسی، مسئول اماکن ورزشی المپیاد:  آماده سازی اماکن و کنترل برگزاری مسابقات و ساختمان های اداری مربوطه را بر عهده دارم. 

زیبا باغ آبادی، مسئول پذیرش دانشگاه علوم پزشکی تبریز : در خصوص تطبیق مدارک شناسایی با آیدی کارت با تایید مسئولین وزارتخانه و راهنماییهای لازم در خصوص پذیرش مهمانان المپیاد فعالیت می نماییم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.