شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶

با نزدیک شدن به آغاز مرحله دوم بزرگترین رویداد ورزشی دانشجویان؛

شور و شوق دوباره در دانشگاه علوم پزشکی تبریز رخ نمایی می کند

گزارش تصویری افتتاحیه چهاردهمین جشنواره المپیاد ورزشی دانشجویان دختر  در تبریز _ ۲۳ مرداد ۹۸ _ عکس آسیه جعفری

دانشگاه علوم پزشکی تبریز آماده برگزاری مناسب و شایسته مرحله دوم چهاردهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان دختر وزارت بهداشت است. 

به گزارش مفدا تبریز، مرحله نخست این المپیاد طی روزهای ۲۲ام تا ۲۹ام مرداد به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حالی برگزار شد که شرکت کنندگان از میزبانی دانشگاه رضایتمند بودند و در پایان مسابقات، تبریز را با خاطرات خوش ترک کردند. 

مراسم افتتاحیه باشکوه و کم نظیر، اسکان، تغذیه و حمل ونقل مناسب، برگزار ی بازی ها در زمان مقرر و بی حاشیه از جلوه های دیدنی مرحله نخست المپیاد بود که تحسین شرکت کنندگان در المپیاد از میزبانی دانشگاه علوم پزشکی را برانگیخت. 

با پایان یافتن مرحله نخست المپیاد، کمیته های ستاد اجرایی المپیاد تلاش و تکاپوی خود را شدت بخشیدند تا مرحله دوم نیز به مانند مرحله نخست در فضایی آرام و راحت برای شرکت کنندگان باشد. 

مرحله دوم چهاردهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان دختر وزارت بهداشت از سوم تا دهم شهریور در رشته های والیبال، بستکبال، بدمینتون و تنیس روی میز برگزار می شود. روز سوم شهریور طبق زمان بندی المپیاد، روز پذیرش تیم ها خواهد بود و در ساعت ۲۱:۳۰ این روز قرعه کشی این چهار رشته در دانشکده پزشکی، ورودی غذاخوری امید برگزار خواهد شد. 

 دانشگاه های علوم پزشکی شیراز و شهید بهشتی با ۳۴ نفر شرکت کننده و دانشگاه علوم پزشکی شوشتر با ۱ نفر کمترین تعداد شرکت کننده را در بین دانشگاه ها در مرحله دوم المپیاد به خود اختصاص داده اند.

بازی های رشته بدمینتون از چهارم شهریور  در سالن کوثر مجتمع خوابگاهی کوثر آغاز و تا روز هفتم شهریور ادامه خواهد داشت. بازی های تنیس روی میز هم از چهارم تا هفتم شهریور در سالن نیک مهر مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار خواهد شد. طبق گفته مسئولان ستاد اجرایی المپیاد، مراسم اختتامیه این رشته ها ساعت ۲۰ هفتم شهریور در سالن ۲۹ بهمن خواهد بود. 

بازی های رشته والیبال از چهارم شهریور آغاز و تا نهم شهریور ادامه خواهد داشت. بازی های این رشته در زمین های شماره یک و دو سالن استاد شهریار برگزار خواهد شد و مراسم اختتامیه و اهدای کاپ قهرمانی هم بعد از اتمام مسابقه فینال در سالن استاد شهریار خواهد بود. 

بازی های رشته بستکبال هم از چهارم تا نهم شهریور در سالن تختی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار خواهد شد و مراسم اختتامیه هم در سالن ۲۹ بهمن بعد از انجام بازی فینال خواهد بود. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.