چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در چهارمین جلسه شورای فرهنگی:

تقویت امور فرهنگی، صنفی و رفاهی دانشجویان از مهمترین دغدغه‌های دانشگاه است

شورای فرهنگی

چهارمین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در سالن جلسات دفتر ریاست دانشگاه در حالی برگزار شد که مهمترین محوریت آن بررسی تقویم فعالیت‌های فرهنگی بود.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، چهارمین جلسه شورای فرهنگی در سالن جلسات دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در حالی برگزار شد که مهمترین محوریت آن بررسی تقویم فعالیت های فرهنگی بود.

"دکتر محمد قربانی" که نزدیک به یکسال است در سمت معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه مشغول به فعالیت می باشد، در یکی از مهمترین گام های خود به دنبال تدوین تقویم فعالیت های فرهنگی بوده، تا با انجام این رسالت بزرگ معاونت فرهنگی را به سمت اهداف اصلی خود همچون گذشته سوق دهد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در این باره گفت:  از ابتدای تابستان امسال با ابلاغ این ماموریت به واحدهای مختلف؛ با اولویت در نظر گرفتن شرایط ویژه موجود در کشور، مشارکت حداکثری دانشجویان و مدیریتی جهادی به این امر مهم دست یافتیم.

قربانی افزود: سرپرستی این کار با اداره تعالی فرهنگی بوده است که با تشکیل ۵ نشست هم اندیشی با مدیران و کارشناسان معاونت فرهنگی و دفتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری به جمع بندی رسیده و نسخه اولیه آن در شورای فرهنگی ارائه شده است.

"دکتر سعیدرضا قنبری زاده" رئیس دانشگاه در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش کارکنان معاونت فرهنگی و دانشجویی گفت: تقویت امور فرهنگی، صنفی و رفاهی دانشجویان یکی از دغدغه های اصلی دانشگاه است که تدوین این تقویم انسجام کاری و مشارکت همگانی را بهبود می بخشد.

وی با توجه به شرایط جدیدی که برای خوابگاه های دانشجویی فراهم شده است بیان داشت: با تدابیر اندیشیده شده خوابگاه دانشجویی پسران تامین شده است، اما بایستی به برگزاری امور فوق برنامه در خوابگاه های دانشجویی اهتمام بیشتری ورزید.

گفتنی است، در این جلسه سه ساعت برنامه واحد های مختلف مورد بررسی و مجوزهای لازم جهت اجرای برنامه ها داده شد. همچنین مقرر گردید بعد از برگزاری جلسات تامین بودجه به زودی ویرایش نهایی این تقویم انجام و از طریق روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی منتشر خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.