شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷

طی حکمی از سوی معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده؛

مدیر جدید دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی سیرجان منصوب شد

1.jpg

معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی سیرجان طی حکمی، "حمید شاهدادی" را به عنوان مدیر جدید دانشجویی فرهنگی این دانشکده منصوب کرد.

به گزارش مفدا سیرجان؛ "دکتر مسعودی" معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی سیرجان طی حکمی، حمید شاهدادی را به عنوان مدیر جدید دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی سیرجان منصوب کرد.

در قسمتی از متن این حکم آمده است:

نظر به توانایی های جنابعالی در انجام مسوولیت های مختلفی که بر دوش تان گذاشته شده، زین پس شما را به عنوان مدیر فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی سیرجان منصوب و برای شما و مجموعه تحت امر جنابعالی در ادامه این راه فرهنگی که یکی از شاخصه های جهاد فی سبیل ا... است آرزوی توفیقات روز افزون را از درگاه ایزد متعال و پیشگاه حضرت حجت (عجل ا... تعالی فرجه الشّریف) دارم.

همچنین از زحمات بی دریغ و صادقانه جناب آقای محمدرضا زیدآبادی که پیش تر، این مسوولیت خطیر را بر دوش داشته و به خوبی از پس این وظیفه مهم برآمدند نیز تشکر ویژه ای دارم و برای ایشان هم آرزوی توفیقات روزافزون را در سمت های جدید دارم.

گفتنی است مراسم تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی سیرجان دوشنبه ۱۴ مردادماه در دفتر معاونت دانشجویی فرهنگی با حضور "دکتر مسعودی" معاون دانشجویی فرهنگی، "خانم خواجویی" مدیر آموزش، آقای زیدآبادی مدیر پیشین دانشجویی، آقای شهدادی مدیر جدید دانشجویی، علی زیدآبادی رییس نظام پرستاری سیرجان و شهربابک، خانم زیدآبادی مسوول امور فرهنگی و مدیر مفدا سیرجان، آقای علی بیگی قائم مقام رییس دانشکده در مشارکت‌های اجتماعی و اعضای هیأت علمی و پرسنل معاونت دانشجویی برگزار شد و با اهدای لوح تقدیر از زحمات آقای زیدآبادی تقدیر و حکم آقای شاهدادی به ایشان تحویل داده شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.