چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸

اسامی راه یافتگان به مرحله سراسری در رشته های آوایی خواهران در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت اعلام شد

جشنواره قرآنی هرمزگان

اسامی راه یافتگان به مرحله سراسری رشته تحقیق و ترتیل خواهران در بیست و چهارمین جشنواره قران و عترت وزارت بهداشت اعلام شد.

به گزارش مفدا، اسامی راه یافتگان به مرحله سراسری در رشته های تحقیق و ترتیل خواهران در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت اعلام شد.

در بخش آوایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت یازده هزار نفر با یکدیگر رقابت کردند. در این جشنواره در رشته تحقیق هزار نفر، در رشته ترتیل ۳ هزار نفر، در حفظ سوره نباء هزار و ۲۰۰ نفر، در رشته حفظ یک جزء هزار و ۲۰۰ نفر، در رشته حفظ ۳ جزء ۳۰۰ نفر، در رشته حفظ ۵ جزء ۴۰۰ نفر در رشته حفظ ۱۰ جزء ۲۰۰ نفر، در حفظ ۱۵ جزء ۱۷ نفر، در حفظ ۲۰ جزء ۱۰۰ نفر، در حفظ کل قرآن ۱۰۰ نفر، در رشته اذان ۶۰۰ نفر و رشته دعا و مناجات ۷۰۰ نفر شرکت کردند.

رشته حفظ سوره نباء و حفظ ۳ جزء قرآن کریم تنها در مرحله دانشگاهی برگزار شد و از برگزیدگان این دو رشته در دانشگاه‌های علوم پزشکی تقدیر می‌شود.

دانشگاه علوم پزشکی شیراز با هزار و ۲۰۰ نفر شرکت کننده بیشترین متقاضی را در این بخش از جشنواره داشته است و پس از آن دانشگاههای علوم پزشکی کرمانشاه با ۸۰۰ نفر و تهران با ۷۰۰ نفر بیشترین شرکت کننده را در بخش آوایی داشتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.