چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰

گفت و گوی اختصاصی مفدا با سرپرست کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی :

جذب دانشجویان به سمت فعالیت های ورزشی به انرژی مضاعف احتیاج دارد

۱

لیلا السادات ضیائی سرپرست کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی گفت: کاروان دانشگاه ما در تمام رشته های این دوره تیم دارد ؛ امیدواریم بتوانیم به حول و قوه ی الهی  برای دانشگاه مان بهترین امتیازات را به دست بیاوریم.

سرپرست کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در محل پذیرش کاروان های ورزشی در مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت و گویی با خبرنگار مفدا تبریز داشته و از تیم های ورزشی دانشگاهشان و آمادگی های آن کاروان می گوید.

خود و تیم تان را معرفی کنید .

 لیلا سادات ضیائی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستم که این دوره مهمان تبریزی های عزیز هستیم.

چه تیم هایی در کاروان ورزشی شما حضور دارند؟

کاروان ما در تمام رشته های این دوره تیم دارد ؛ مثل تیم های کاراته، فوتسال، شنا ، تیراندازی و دو و میدانی .امیدواریم بتوانیم به حول و قوه ی الهی  برای دانشگاهمان بهترین امتیازات را بدست بیاوریم.

در دوره ی قبل کدام تیم های شما مقام کسب کردند؟

تیم شنای ما از سال ۸۹ تا به حال مقام سوم را داشته البته سال ۹۴ مقام چهارم را کسب کردیم ، تیم دو و میدانی هم ۴ تا مدال انفرادی داشته است و فوتسال هم که برای بار اول وارد المپیاد دختران شده است که براساس مصوبه ی وزارت ما تیممان را تشکیل دادیم.

بجز فوتسال در رشته ی ورزشی دیگری برای اولین بار در این دوره شرکت می کنید ؟

خیر فقط رشته ی فوتسال هست. 

در میزبانی قبلی تبریز برای آقایان، تیم شهید بهشتی چه رتبه ای را کسب کرد؟

مقام چهارم کشوری را کسب کرد که  از نظر رتبه و رنگ مدال ارتقا  پیدا کرد و  برای اولین بار با  ۱۱ مدال طلا ، بالاترین رنک طلا را در المپیاد ۹۷ کسب کردند.

در دوره قبل المپیاد دختران دانشگاهتان چه مقامی کسب کرد؟‌

در دوره قبل دختران دانشگاه موفق شد مقام چهارم را به دست بیاورد. 

تا کنون میزبانی تبریز را چگونه ارزیابی می کنید؟

از نظر اسکان تا الان خیلی خوب بوده و معلوم است که زحمت زیادی کشیدند و کاملا  از محل اسکانمان راضی بوده و  تا به این دقیقه مشکلی نداشتیم .

دوره قبل هم شما مسئول کاروان بودید؟ انتظارتان از سطح مسابقات چگونه است؟

خیر، دوره قبل من مسئول تیم شنا بودم ، سطح مسابقات قطعا باید بهتر شده باشد؛ چون شهرهای بزرگتر شرکت کرده اند. با توجه به اینکه ما در کلان شهر تهران هستیم و دانشگاه شهید بهشتی از لحاظ رنک علمی هم از دانشگاه های مطرح ایران هست بالطبع  جذب دانشجویان به خصوص دختران به سمت فعالیت های ورزشی به انرژی مضاعف احتیاج دارد ولی دانشگاه شهید بهشتی تا بحال تمام تلاش خود را کرده است .به هرحال در تهران پراکندگی مکان های تمرین و ترافیک هست و در نتیجه دانشجوها باید مسافت و وقت زیادی را برای رسیدن به محل تمرین اختصاص دهند ولی  ما تمام سعیمان را برای پرکردن هرچه بهتر اوقات فراغت دانشجویان کردیم  که نخبگی دانشجویان ما در این زمینه هم عیان شود انشالله که در این رقابت بتوانیم بهترین مقام را کسب کنیم.

خیلی ممنون موفق باشید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.