سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد:

خوابگاه پسرانه تازه تاسیس "پردیس سه"، مهرماه امسال افتتاح خواهد شد

اکرم فرهادی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به افزایش ظرفیت جهت اسکان دانشجویان در سال جاری، گفت: خوابگاه پسرانه تازه تاسیس پردیس ۳ در حال تجهیز است و مهرماه امسال افتتاح خواهد شد.

به گزارش مفدا بوشهر، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در خصوص وضعیت خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه گفت: اسکان دانشجویان در خوابگاه‌های دانشگاه به  سه طریق اسکان در خوابگاه مشارکتی، ملکی و استیجاری صورت می‌پذیرد که با توجه به تعداد بالای دانشجویان متقاضی، احتمال افزایش ظرفیت در سال تحصیلی جاری بوده و این موضوع از اولویت های معاونت دانشجویی فرهنگی می باشد.

 دکتر "اکرم فرهادی" در ادامه اظهار داشت: معاونت فرهنگی و دانشجویی افزایش ظرفیت خوابگاه ها را با حمایت ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در دستور کار خود قرار داده و در تابستان امسال اقداماتی چون؛ نظارت بر ساخت پروژه خوابگاهی خیرساز ۱۵ خرداد که تا مهرماه ۱۳۹۹ این خوابگاه با ظرفیت ۳۵۰ نفر تحویل داده خواهد شد، بازسازی خوابگاه پسرانه دولتی میلاد از طریق بخش خصوص و تحویل این خوابگاه با ظرفیت ۴۰۰ نفر تا سال آینده، انعقاد قرداد با پیمانکار جهت تامین سه خوابگاه به صورت مشارکتی(دو خوابگاه دخترانه و یک خوابگاه پسرانه)، انجام شده است.

وی با اشاره به بهسازی وضعیت عمومی خوابگاه‌ها در تابستان توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی بیان داشت: از جمله اقدامات دیگر در جهت بازسازی و رفع نواقص خوابگاه‌های موجود سمپاشی اتاق‌ها، تعمیرات و نوسازی اتاق‌ها و خریداری لوازم و تجهیزات ضروری خوابگاهی بوده است.


فرهادی خاطر نشان کرد: این اقدامات با حمایت‌های بی دریغ ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و معاونت توسعه در حال انجام و پیگیری است. همچنین اعتقاد راسخ رییس دانشگاه به فراهم کردن امکانات رفاهی، به عنوان پشتوانه اصلی آموزش و تحصیل دانشجویان، در پیشبرد اهداف معاونت فرهنگی و دانشجویی بسیار موثر بوده است.

خوابگاه پسرانه پردیس ۳ (مهرماه امسال افتتاح واهد شد)

خوابگاه در حال ساخت ۱۵ خرداد

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.