چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز :

برای افزایش نشاط و پویایی محیط‌های علمی و پرورشی دانشجویان باید فعالیت های ورزشی توسعه یابد

دکتر صومی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز به مناسبت چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور پیامی خطاب به شرکت کنندگان در این المپیاد متتشر کرد.

به گزارش مفدا تبریز، دکتر محمد حسین صومی، رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز به مناسبت آغاز چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور پیامی خطاب به شرکت کنندگان در این المپیاد منتشر کرد .

متن این پیام به شرح زیر است:

به نام  کردگار توانا

خدای را سپاس می گوییم که به بهانه برگزاری چهاردهمین  المپیاد ورزشی دانشجویان دختر  دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور همزمان با اعیاد مبارک قربان وغدیر  فرصت دیدار و میزبانی از دو هزار و سیصد دانشجوی  فرهیخته و ورزشکار  به همراه جمعی از کارشناسان، مربیان، داوران و مدیران محترم مرتبط در تبریز، شهر اولین ها فراهم می گردد. به نمایندگی از همکاران عزیزم  مقدم میهمانان بزرگوار را گرامی داشته و امیدواریم لحظات زیبایی در این رویداد خلق شده و دختران خوب این سرزمین با خاطراتی خوب وسلامت کامل تبریز را ترک نمایند  و همزمان‌  موفقیت در  اجرا خستگی را از تن همه دست اندرکاران سخت کوش که هدف ارزشمند ارتقاء سلامتی فرزندان این کشور را تعقیب می نمایند، بزداید .

 همه اذعان دارند  که برای افزایش نشاط  و پویایی محیط‌های علمی و پرورشی دانشجویان باید فعالیت های ورزشی توسعه یابد و برگزاری المپیادها و ایجاد رقابت سالم و سازنده بین دانشجویان عزیز اقدامی ارزشمند در این راستا می باشد و پذیرش میزبانی المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور  برای سومین  بار در دولت تدبیر و امید اهتمام دانشگاه ما را  در این حیطه نشان می دهد و به لطف الهی این تعهد تداوم خواهد داشت و امیدواریم با حمایت مسئولین تاثیر گذار، ایده ایجاد مرکز دایمی برگزاری المپیادهای ورزشی دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی تبریز که از دو سال قبل اقدامات مقدماتی شروع شده محقق گردد و چرخه ای که با احداث مجتمع فرهنگی رفاهی امید آغاز و با راه اندازی مرکز نوآوری وشتابدهی و خوابگاه بزرگ دانشجویان دختر تداوم یافته با تکمیل فضاهای ورزشی به فرجامی خوش برسد.

 بر اساس آموخته‌های خود از گذر ایام به شما دانشجویان عزیز سختکوش توصیه می‌کنم قدر این ایام تکرار ناپذیر را دانسته و با نشاط  و امید به آینده‌ای بهتر با همت مضاعف در کنار تحصیل علم  به تقویت توانمندی‌های جسمی، روحی و معنوی خود بپردازید اینها سرمایه‌های ارزشمندی هستند که عمری در موفقیت شما دخیل خواهند بود.  

امسال  در ۹ رشته ورزشی مسابقات پیگیری می گردد و امیدواریم در کنار رقابت جدی  برای کسب قهرمانی فرصت خوبی برای هم اندیشی  شرکت کنندگان و متولیان وصاحبنظران در مورد راهکار ‌های توسعه فعالیت‌های ورزشی  و ارتقاء امید و نشاط در دانشگاه‌ها فراهم  شود. دعا می کنیم به لطف الهی ایام خوبی را در تبریز داشته باشید و در همه مراحل منصفانه ما را از دیدگاه‌های خود بهره مند سازید.

لازم می‌دانم از تلاش دلسوزانه معاون محترم دانشجویی و فرهنگی وزارت و مدیران وکارشناسان دلسوز آن حوزه و همکاران خوبم در دانشگاه مخصوصا تلاشگران عزیز حوزه دانشجویی و فرهنگی که با فعالیت بی شائبه خود برگزاری المپیاد را در فرصت محدودی که داشتند میسر ساختند  و همه یاوران خوبی که در این تلاش ارزشمند در کنار ما بودند صمیمانه تشکر کنم.

            ایام به کام 

     مرداد  و شهریور ۱۳۹۸

دکتر  محمد حسین صومی

       رییس دانشگاه

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.