یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲

جهت شرکت در المپیاد ورزشی دختران دانشگاه های علوم پزشکی صورت پذیرفت؛

برگزاری مراسم بدرقه دانشجویان دختر دانشگاه ایران

بدرقه

مفداایران- مراسم بدرقه دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی ایران جهت شرکت در چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی که در تبریز برگزار خواهد شد در سالن آمفی تاتر معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم دکتر شفائی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، برای شرکت کنندگان آرزوی موفقیت نموده و ابراز امیدواری کرد که دانشجویان همچون گذشته با تلاش خود به رتبه‌های برتر مسابقات دست پیدا کنند.

همچنین دکتر مازیار سرپرست اداره تربیت بدنی، در سخنانی به ارائه آماری کلی از دانشجویان شرکت کننده در قالب تیم‌های مختلف پرداخته و سطح مسابقات را در سال جاری بالاتر از گذشته خواند. 

گفتنی است کاروان دانشگاه ایران با حضور  ۶۸ نفر از دانشجویان و مربیان و سرپرستان تیم‌های ورزشی در این دوره از رقابت‌ها شرکت کرده و ورزشکارانی همچون خانم پریسا صمدی که در سال‌های گذشته مدال طلای مسابقات را برای دانشگاه ایران به ارمغان آورده نیز در این کاروانحضور دارند.

یاد آور می‌شود چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور طی روزهای ۲۲ تا ۲۹ مرداد و ۳ تا ۱۰ شهریور ماه در ۹ رشته ورزشی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور ۱۵ دانشگاه برگزار خواهد شد که

 در مجموع در این نه رشته ورزشی ۱۲۴ مدال طلا، ۱۲۴ مدال نقره و ۱۵۳ مدال برنز به ورزشکاران اهداء خواهد شد.

همچنین در این دوره از المپیاد، ۹ سری کاپ قهرمانی به تیم‌های نخست تا سوم در رشته‌های مختلف به برگزیدگان اعطاء خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.