شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

در نشست رئیس دانشکده پرستاری ابهر با معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان:

مطالبات دانشجویان دانشکده پرستاری ابهر به معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان منتقل شد

دیدار رئیس دانشکده پرستاری با معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان

رئیس دانشکده پرستاری ابهر در دیدار با معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان در خصوص برنامه‌های فرهنگی و نیازهای امور دانشجویی این معاونت، با دکتر عمارلو گفتگو کرد.

به گزارش مفدا زنجان، "سیده فریبا شرفی" رئیس دانشکده پرستاری ابهر با حضور در دفتر "دکتر عمارلو" با بیان مشکلات و چالش های پیش روی این دانشکده در خصوص بررسی کیفیت غذای این دانشکده، وضعیت خوابگاه های دانشجویی، مشکلات دوره های کارآموزی دانشجویان ابهر در بیمارستان زنجان، پیشنهاد برنامه صبحانه برای دانشجویان، دعوت از دکتر عمارلو برای بازدید از دانشکده ابهر و نیازهای ملزومات ورزشی و فرهنگی دانشکده از مهمترین موضوعات مورد بحث در این جلسه بود.

شرفی گفت: دانشکده پرستاری ابهر با دانشجویانی که از شهرستان‌های همجوار مانند خدابنده در این دانشکده حضور دارند و با نیازهای متعددی اعم از دوری مسیر و خوابگاه مواجه هستند که یکی از مهمترین چالش‌های پیش روی ما و مطالبات عمده دانشجویان این دانشکده، سامان دادن به این موضوعات است.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به راه حل‌های متعدد برای رویارویی با مشکلات تاکید کرد: از امکانات و روش‌های مختلفی باید برای برخورد با یک مشکل بهره برد. روش های جایگزین مانند تعامل با سایر ادارات و ارگان ها و استفاده از ظرفیت های دیگر مجموعه ها در قبال ارائه خدمات درمانی و بهداشتی و در اختیار گذاردن امکانات و ظرفیت های دانشکده از جمله روش های جایگزین و خلاقانه ای برشمرد که می تواند در این مسیر راهگشا باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.