سه‌شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲

در حاشیه چهارمین نشست سراسری دبیران کانون‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی؛

مسابقه ارائه تجربه برتر فرهنگی «تب فرهنگی» برگزار می‌شود

مسابقه تب فرهنگی

مسابقه ارائه تجربه برتر فرهنگی «تب فرهنگی» در حاشیه چهارمین نشست سراسری دبیران کانون‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار خواهد شد.

به گزارش مفدا، اداره کانون‌های فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت بر آن است که در چهارمین نشست دبیران کانون‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، از تجربه‌های برتر کانون‌های فرهنگی مجامع تخصصی، تقدیر کرده و یا در حد امکان بستری فراهم کند تا دبیران بتوانند ایده‌های برتر خود را در سطح کشوری اجرایی کنند.

بر همین اساس اداره کل فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به دنبال فرآیندهای آموزشی که آموزش و کسب تجربه دبیران کانون‌های فرهنگی در نشست‌های دبیران کانون‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی را در قالب کارگاه‌های آموزشی و استارت آپ‌ها به دنبال داشته است و باتوجه به برنامه‌های آموزشی برگزار شده، از دبیران کانون‌های فرهنگی انتظار دارد تا با توجه به دغدغه‌ها و مسائل فرهنگی جامعه و همگام با زمینه کانونی خود، طرح‌ها و ایده‌های خود را باتوجه به امکانات موجود پرورش داده و اجرایی کنند.

چگونگی انتخاب تجربه‌های برتر:

مرحله اول: هر کانون می‌تواند بهترین تجربه خود را در قالب فرم پیوست تا تاریخ ۱۵ مرداد ماه ۹۸ به شورای مرکزی مجمع تخصصی مربوطه ارسال کند.

مرحله دوم: شورای مرکزی مجمع می‌تواند از بین طرح‌های ارسالی، حداکثر سه طرح را به عنوان طرح‌های برتر در قالب فرم پیوست تا تاریخ ۲۰ مرداد ماه ۹۸ به آدرس الکترونیکی اداره کانون‌های وزارت بهداشت kanoon@behdasht.gov.ir ارسال کند.

مرحله سوم: اداره کانون‌های فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از میان تجربه‌های ارسالی مجامع، برترین‌ها را انتخاب کرده و یک هفته قبل از نشست به مجامع مربوطه اطلاع می‌دهد تا آمادگی لازم را جهت ارائه تجربه خود در نشست کسب کنند. زمان اختصاص داده شده برای ارائه هر طرح در روز نشست پنج دقیقه است و شیوه ارائه طرح اختیاری و در چارچوب قوانین خواهد بود.

مرحله چهارم: داوری نهایی در روز نشست و در دو سطح انجام می‌گردد.

در سطح اول به تمامی دبیران شرکت کننده برگه‌های ارزیابی داده خواهد شد و دانشجویان می‌بایست تا پایان ارائه‌ شرکت کنندگان در سالن حضور داشته و آیتم‌های مربوط به هر ارائه را به دقت ارزیابی کنند.

در سطح دوم هیأت داوران، ایده‌های ارائه شده را مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

در پایان طرح‌های برتر از نگاه دانشجویان و همچنین طرح‌های برتر از نگاه هیأت داوران معرفی شده و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

گفتنی است چهارمین نشست سراسری دبیران کانون‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی در تاریخ ۳۰ مرداد ماه تا دوم شهریور ماه جاری برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.