سه‌شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵

کارگاه مشترک وضعیت حمایت از مالکیت فکری در اتحادیه اروپا به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران

مالکیت فکری و اتحادیه اروپا

کارگاه مشترک وضعیت حمایت از مالکیت فکری در اتحادیه اروپا به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.

به گزارش مفداایران به نقل از روابط عمومی دانشگاه؛ با همکاری وزارت دادگستری و وزارت بهداشت، این همایش با حضور ۲۸ دستگاه دولتی و ۱۵ وزارت خانه مورخ ۱۴ مردادماه در سالن کنفرانس کتابخانه ملی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار گردید.
دکتر محمد حسین عرفان منش ، در این خصوص عنوان داشت: مرکز ملی آموزش مالکیت فکری  طی مجوز هیئت وزیران، دوره های آموزشی برای دستگاههای دولتی برگزار می نماید.
رییس مرکزآموزش مالکیت فکری وزارت دادگستری بیان کرد: این کارگاه هم با همکاری اتحادیه اروپا و با حضور مدیران و کارشناسان سازمان‌ها  به مدت سه روز  در دانشگاه ایران برگزار می گردد.
وی افزود: هدف از برگزاری این دوره ها، آشنایی با مفاهیم  جهانی مالکیت فکری ، ارتقاء دانش مالکیت فکری و استفاده  از تجربیات نمایندگان خبره اتحادیه اروپا است .
عرفان منش اظهار داشت : در این دوره ها مفاهیم مالکیت فکری در زمینه مالکیت صنعتی ، کپی رایت ، ثبت اختراع ، تامین دارو و تجهیزات  مرور می گردد و بر روی مسائل مشترک سازمانها تمرکز می شود .
ایشان از همکاری وزارت بهداشت و میزبانی خوب دانشگاه علوم پزشکی ایران تشکر نمود و خاطر نشان کرد: این دوره با تمرکز بر مبحث مالکیت فکری و حمایت های لازم،  مستمر خواهد بود.


خبر: رهنورد 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.