دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸

رقابت سراسری بخش معارف جشنواره قرآن وعترت در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد

آزمون بیست و چهارمین جشنواره قران و عترت

رقابت سراسری بخش معارف بیست وچهارمین جشنواره قرآن وعترت به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

به گزارش مفدا تبریز، زهرا سعدی، سرپرست اداره قران وعترت دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مصاحبه با خبرنگار مفدا گفت:در جشنواره بیست وسوم که سال قبل برگزار شد، دانشگاه علوم پزشکی تبریز موفق به کسب رتبه سوم در بین دانشگاههاگردید وامسال نیز در بیست وچهارمین دوره برگزاری این مسابقات با استقبال خوب شرکت کنندگان در بخش دانشجویان، اساتید وکارکنان بیش از هزارو صد نفر در این جشنواره ثبت نام کرده اند.

سرپرست اداره قران وعترت گفت: تا به حال طبق نتایج نهایی رشته های اعلام شده ده نفر در بخش آوایی به مرحله رقابت سراسری راه یافته اند که این رقابت ها در نیمه اول آبان سال جاری به میزبانی دانشگاه همدان برگزار خواهد شد.

سعدی افزود:رقابت های سراسری بخش معارف قران کریم امسال به میزبانی تبریز برگزار گردید. دراین مسابقات راه یافتگان مرحله کشوری از دانشگاه های زنجان، ارومیه، مراغه، سراب، بندرعباس، مشهد، ارتش و تهران با تعداد بیش از هشتاد نفر به رقابت پرداختند.

این مسابقات هشتم مرداد ماه با همکاری حراست محترم دانشگاه درمحل سالن امتحانات دانشکده پزشکی تبریز برگزار شد که نتایج آن اواخر مرداد ماه اعلام خواهد شد.

سعدی در پایان ضمن تقدیر از همه کسانیکه با هر مسئولیتی وبه هرنحوی به حمایت از این جشنواره پرداخته ودربرگزاری آن مشارکت می نمایند گفت: دانشگاه علوم پزشکی تبریز در همه عرصه ها جزو دانشگاه های صاحب رتبه میباشد که سعی میکنیم در این حیطه نیز در کنار ترویج ارزش های قرآنی جایگاه ورتبه دانشگاه علوم پزشکی تبریز را به مانند سایر زمینه ها حفظ کنیم. خبرنگار مفدا / زهرا آقایی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.