سه‌شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸

کمیته تخصصی " توانبخشی " در مرکز جامع درمانی و توانبخشی " نظام مافی " تشکیل شد

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

کمیته تخصصی " توانبخشی " در مرکز جامع درمانی و توانبخشی " نظام مافی " (از جمله مراکز تابعه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی) تشکیل، و نخستین جلسه آن به ریاست معاون درمان دانشگاه علوم بهزیستی، و با شرکت مدیران این معاونت، رئیس و مدیر مرکز نظام مافی و مسئولان بخش های کاردرمانی، فیزیوتراپی، گفتاردرمانی و ارتوپدی فنی مرکز نظام مافی برگزار شد.

   بهگزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی؛  دکتر" بیژن خراسانی " معاون درمان و توانبخشی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی درباره هدف از تشکیل کمیته توانبخشی در مرکز نظام مافی دانشگاه گفت: این کمیته به مانند اتاق فکر و بازوی علمی و تخصصی حوزه مدیریت مرکز نظام مافی محسوب می شود.

    وی افزود: با توجه به اینکه یکی از رسالتها و اهداف دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و معاونت درمان دانشگاه، پرداختن به امور توانبخشی بصورت تخصصی است، این کمیته می تواند کمک خوبی برای رسیدن به این هدف باشد.

   در اولین جلسه از کمیته توانبخشی مرکز نظام مافی، اعضاء برفعالیت بیشترهمه گروههای آموزشی دانشگاه با حضور اعضای هیات علمی و دانشجویان در طول فصل تابستان، تنظیم پرونده جامع توانبخشی برای بیماران در مرکز نظام مافی و بازآموزی مباحث توانبخشی بصورت منظم برای کارشناسان، تاکید کردند.

   گفتنی است، مرکز جامع پزشکی – توانبخشی نظام مافی از جمله کلینیک های تخصصی تحت پوشش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی می باشد که در بلوار آیت ا... کاشانی، بعد از سه راه جنت آباد، جنب مسجد نظام مافی واقع شده است.

    این مرکز علاوه بر خدمات تخصصی توانبخشی در حوزه های مغز و اعصاب، فیزیوتراپی، کاردرمانی، ارتوپدی فنی، گفتاردرمانی، بینایی سنجی، شنوائی سنجی و تجویز سمعک، روانشناسی و مشاوره، به ارائۀ خدمات تخصصی در حوزه پزشکی همچون قلب و عروق، داخلی، زنان و زایمان، اورولوژی، نورولوژی، دندانپزشکی، روانپزشکی و پزشکی عمومی می پردازد.

تهیه وتنظیم : زندیه

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.