سه‌شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹

با اعلام نتایج بخش هنرهای تجسمی دهمین جشنواره بین المللی"سیمرغ"

نام ۸ تن از برگزیدگان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان مشخص شد

هنرهای تجسمی

هیئت داوران بخش هنرهای تجسمی دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ، اسامی برگزیدگان این بخش را از میان ۳۲۰۰۰ اثر رسیده به جشنواره اعلام کردند.

به گزارش مفدا رفسنجان، و بر اساس اعلام روابط عمومی دبیرخانه دهمین جشنواره بین المللی"سیمرغ" نام برگزیدگان رشته هنرهای تجسمی در بخش های آزاد ویژه دانشجویان، فرهنگ سلامت و در بخش آزاد ویژه کارکنان، اساتید و اعضای هیئت علمی از سوی داوران انتخاب و مشخص شدند.

شایان ذکر است، هیئت داوران بخش هنرهای تجسمی دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ، اسامی راه یافتگان به مرحله نهایی رشته هنرهای تجسمی را از میان ۳۲۰۰۰ اثر رسیده به جشنواره اعلام کردند که نام ۸ تن از دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در این بین دیده میشود.

یادآور میشود که در بخش آزاد ویژه دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی در بین اسامی برگزیدگان در رشته کاریکاتور، اثر "رویش" کاری از فاطمه ایرانمنش، اثر "زباله دان شهری" کاری از مبینا نادری، اثر "مادران مسئول" کاری از مینا رضاییان، در رشته مجموعه عکس اثر "کودکان آفتاب" کاری از سجاد رنجبر و در رشته نقاشی نیز اثر "تنهایی" کاری از فرزانه قاطعی به چشم می خورد.

شایان ذکر است در بخش آزاد ویژه کارکنان، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشور نیز اثر "سرطان پستان" کاری از محمدرضا بلوچی در رشته پوستر خوش درخشید.

همچنین در بخش فرهنگ سلامت ویژه دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور نیز در رشته عکاسی اثر "یاد ایام جوانی" از عیسی خالویی و در رشته کاریکاتور اثر "سیگار آخر" از زهرا اسدی بیگ زاده به مرحله نهایی دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ راه یافتند.

گفتنی است؛ جشنواره بین المللی «سیمرغ» با شعار «سالم زیستن، هنر است« در پنج بخش تئاتر، فیلم، ادبی، هنرهای تجسمی و موسیقی در شهر تهران برگزار می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.