چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۶

جلسه شورای مرکزی ناظر بر فعالیت نشریات دانشگاه‌های وزارت بهداشت برگزار شد

جلسه شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی وزارت بهداشت

بیست و پنجمین جلسه شورای مرکزی ناظر بر فعالیت نشریات دانشگاهی وزارت بهداشت با حضور اعضای این شورا در محل وزارت بهداشت برگزار شد.

به گزارش مفدا، بیست‌و پنجمین جلسه شورای مرکزی ناظر بر فعالیت نشریات دانشگاهی وزارت بهداشت با حضور دکتر محمدرضا فراهانی رئیس شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی وزارت بهداشت، امیر للـه‌گانی دبیر این شورا، آقای سروش نماینده معاونت مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدعلی کامفیروزی عضو حقوقدان شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی و محمد حاج‌زاده، کوروش پاک‌دست، محمد رسول تقوی نمایندگان مدیران مسؤول نشریات دانشگاهی در شواری مرکزی ناظر بر فعالیت نشریات دانشگاهی عصر امروز ششم بهمن‌ماه در محل معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت برگزار شد.

در این جلسه اعضای شورا در خصوص تغییر زمان برگزاری انتخابات کمیته‌های ناظر و شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه می‌توان به «رسیدگی به اعتراض مدیرمسؤول یکی از نشریات دانشگاهی و نقض حکم لغو دائم انتشار این نشریه و تعدیل این حکم اشاره کرد.

همچنین اعضای شورا در خصوص تغییر زمان برگزای انتخابات کمیته‌ها و شورای مرکزی ناظر بر فعالیت نشریات دانشگاهی وزارت بهداشت مقرر کرند از سال آینده انتخابات کمیته‌های ناظر در مدت زمان بهمن و اسفندماه و همچنین انتخابات شورای مرکزی ناظر بر فعالیت نشریات دانشگاهی نیز در مدت زمان فروردین و اردیبهشت سال آینده برگزار شوند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.