یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳

با حضور وزیر بهداشت؛

اجلاس معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی برگزار شد

اجلاس معاونین

پانزدهمین اجلاس معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی با حضور وزیر بهداشت و معاونان فرهنگی و دانشجویی ۶۴ دانشگاه و دانشکده از سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش مفدا رفسنجان، این اجلاس امروز یکشنبه ۳۰ تیرماه با حضور دکتر سیما سادات لاری؛ معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و بیش از ۶۴ معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم  پزشکی وزارت بهداشت، در دانشگاه علوم پزشکی ایران آغاز به کار کرد.

دکتر سیما سادات لاری؛ معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با تقدیر از تلاش‌های مثمر ثمر دکتر فراهانی معاون پیشین فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت گفت: تلاش‌های پنج ساله دکتر فراهانی در طول سال‌های گذشته بسیار چشمگیر بوده است و به خوبی توانسته است موفقیت‌های بسیار خوبی را در حوزه فرهنگی در فضای دانشگاهی علوم پزشکی ایجاد کند.

لاری صداقت و زحمات خالصانه دکتر فراهانی را عاملی بر موفقیت وی در مسیر کاری پیش رو  در حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت دانست و بیان داشت: دکتر فراهانی در همین مدت یک ماهه مشورت‌ها و همراهی‌های بسیار خوبی در مسیر انتقال تجربه و کمک به هر چه بهتر منتقل شدن این مسؤولیت داشته که این حرکت بسیار ارزشمند است.

وی افزود: این موضوع نشان می‌دهد که همه ما می‌دانیم این جایگاه میراث رنج‌ها و تلاش‌های افراد بسیار بزرگی است که اکنون این امانت به ما سپرده شده است و باید تلاش کنیم تا نتیجه زحمات کشیده شده در این مسیر را به خوبی پیش ببریم.

در ادامه این جلسه دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت درباره مشکلات و دغدغه‌های معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور سخن گفت.

آشنایی با نظامات بودجه ریزی در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و عقد تفاهم نامه بین معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی و توانبخشی کشور از جمله دیگر برنامه‌های پانزدهمین اجلاس معاونان فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.