چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲

برگزاری نشست مشترک بین دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان

نشست مشترک

اولین نشست مشترک بین دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان با تاکید بر همکاری متقابل و استفاده از ظرفیت حوزه های فرهنگی و همچنین توانمندسازی کارشناسان با استفاده از تجربیات یکدیگر، با حضور معاونین و مدیران دو حوزه برگزار شد.

به گزارش مفدا رفسنجان، بر اساس پیشنهاد مطرح شده در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان، اولین جلسه هم اندیشی و ارتباط متقابل در سطح معاونت فرهنگی و دانشجویی دو دانشگاه برگزار شد.

این نشست با حضور دکتر "محمدرضا حاجی زاده" معاون فرهنگی و دانشجویی، "حمید عمویی" مدیر امور دانشجویی، "مجتبی سجادیان" مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی، دکتر "حسن کامیاب" معاون فرهنگی و اجتماعی و دکتر "علی ابراهیمی میمند" مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ولی عصر(عج)، در دفتر دکتر حاجی زاده برگزار شد.

دکتر حاجی زاده در ابتدای جلسه ضمن خوشامد گویی به ارائه گزارش و توضیحاتی در خصوص عملکرد معاونت در حوزه های فرهنگی و دانشجویی پرداخت و گفت: امروزه عصر ارتباطات و تقابل ایده هاست، رمز موفقیت در همکاری و گره زدن فعالیت های اجتماعی بر محور مشارکت است، بدون شک ما از این حرکت که به طور جدی آغاز شده استقبال میکنیم و آماده هرگونه همکاری با دوستانمان در دانشگاه های سطح شهرستان به خصوص دانشگاه ولی عصر(عج) که از پتانسیل و ظرفیت ویژه ای برخوردار است، خواهیم بود.

وی گفت: حوزه کار با دانشجو به واسطه اینکه نسل آینده ساز و پیشرو جامعه هستند، حوزه ای حساس و مهم میباشد، حال که ما در این جبهه مشغول خدمت رسانی به این عزیزان هستیم میتوانیم با استفاده از پتانسیل و تجربیات کاری یکدیگر، ضمن ارتقا سطح کیفی خدمات و شناسایی موانع موجود در جهت رشد و شکوفایی جوانب فرهنگی و اجتماعی نیز قدم های مثبت و بزرگی برداریم.

در ادامه دکتر حسن کامیاب نیز با اشاره به ثمربخش بودن اینگونه نشست ها افزود: شهرستان رفسنجان شهری دانشجوخیز است، با توجه به تعدد دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی موجود در سطح شهرستان باید نگاه ویژه ای به مقوله فرهنگ داشت، چرا که دشمنان ما نیز اولویت خود را هجوم بر مباحث فرهنگی گذاشته اند.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ولی عصر(عج) گفت: همه میدانیم که ارتباط متقابل سازنده خواهد بود و با توجه به این امر، با استفاده از جلسات هم اندیشی بین کارمندان و بحث و تبادل نظر در خصوص اقدامات فرهنگی و اجتماعی در  جهت توانمندسازی و پیشرفت این حوزه ها گام برداریم.

خاطرنشان می‌شود، پس از بحث و تبادل نظر و ارائه پیشنهادات مقرر شد، تفاهم نامه‌ای بین دو حوزه فرهنگی جهت همکاری و استفاده از ظرفیت‌های یکدیگر منقعد و همچنین آیین نامه‌های فرهنگی دو دانشگاه جهت آشنایی با یکدیگر به اشتراک گذاشته شود.

شایان ذکر است، در خصوص ارتباط دیداری و بازدید دانشجویان بین دو دانشگاه و همچنین استفاده دانشجویان از برنامه های فرهنگی مشترک نیز صحبت و تصمیمات لازم اخذ شد.

یادآور می‌شود، در پایان این جلسه مقرر شد جلسه‌ای مشترک بین دو حوزه فرهنگی شهریور ماه نیز برگزار گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.