دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲

نظر به جلسه کمیته اسکان دانشجویان؛

تاریخ تعطیل شدن خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اهواز و شرایط واگذاری خوابگاه به دانشجویان متقاضی در ایام تابستان اعلام شد

اطلاعیه وام ضروری و وام ودیعه مسکن

جلسه کمیته اسکان به منظور برنامه ریزی برای اسکان دانشجویان در ایام تابستان و تعیین زمان تعطیل شدن خوابگاه های دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا اهواز این جلسه شنبه،۱۵ تیرماه ۹۸ در دفتر مدیریت امور دانشجویی برگزار شد که مصوبات جلسه به شرح ذیل اعلام می شود؛

۱)  دانشجویانی که دارای پایان نامه و یا واحد آموزش درسی با معرفی از آموزش دانشکده مربوطه( نامه می بایست از طرف رئیس یا معاون آموزشی دانشکده و یا معاونت آموزشی دانشگاه باشد) مراتب با تعیین مدت اسکان و ثبت بدهی آنان در سامانه صندوق رفاه دانشجویان بلامانع است.

۲)  دانشجویانی که دارای طرح تحقیقاتی(غیر پایان نامه) یا دوره آموزشی(غیرواحد درسی) می باشند، الزاما با معرفی نامه از ریاست یا معاون آموزشی دانشکده و یا معاونت آموزشی دانشگاه با ثبت بدهی آنان در سامانه صندوق رفاه دانشجویان مشروط به تکمیل فرم تعهدنامه محضری مربوط به رضایت ولی دانشجوی خواهر و برادر( در صورت مراجعه حضوری ولی یا قیم قانونی دانشجو به امور خوابگاه ها و تکمیل فرم مربوطه نزد مسئولین خوابگاه ها نیازی به ارائه تعهد محضری ولی دانشجو نیست)، اسکان دانشجو بلامانع است.

۳)  در خصوص سایر متقاضیانی که کماکان دانشجوی این دانشگاه تلقی می شوند  و واحد آموزشی یا پروژه تحقیقاتی ندارند و نیز دانشجویان فارغ التحصیل شاغل و... که اسکان آنان در تعهد دانشگاه نمی باشد با عنایت به محدودیت های قانونی و کمبود امکانات و شرایط ویژه خوابگاه ها مخالفت گردید.

تاریخ تعطیل شدن خوابگاه ها به تفکیک زیر اعلام می شود؛

بلوک یک خوابگاه گلستان :        ۹۸/۴/۳۱  

بلوک سه خوابگاه گلستان:         ۹۸/۴/۳۱

بلوک دو خوابگاه بوستان:          ۹۸/۵/۱۶

خوابگاه شهدای یک:                   ۹۸/۴/۳۱

بلوک یک خوابگاه بوستان:          ۹۸/۵/۳

خوابگاه شهدای سه( امانیه) که اکنون دانشجویان دانشکده و مجتمع های عالی سلامت اقماری دانشگاه در آن اسکان داده شده اند تا تاریخ ۹۸/۴/۳۱ فعال و پس از آن دانشجویان به بلوک یک خوابگاه صدف منتقل خواهند شد.

خوابگاه ده واحدی دانشجویان بالینی به علت اسکان دانشجویان بالینی در ایام تابستان کماکان فعال می باشد.

بلوک دو خوابگاه گلستان به علت اسکان دانشجویان بالینی، ورزشکاران المپیاد ورزشی و واجدین شرایط اسکان در ایام تابستان، کماکان فعال می باشد.

بلوک یک خوابگاه صدف تا ۹۸/۴/۳۱ بصورت فعلی فعال و پس از آن تنها برای دانشجویانی که مطابق شرایط پیشگفت مجوز اسکان از اداره سکونت دریافت کرده اند به صورت متمرکز در طبقه همکف فعال می باشد.

کلیه دانشجویان و ساکنین خوابگاه در ایام تابستان نیز موظف به رعایت آیین نامه اسکان و سایر مقررات خوابگاهی می باشند.

با توجه به ضرورت برخی اقدامات تعمیراتی و نیز صرفه جویی در مصرف انرژی برای جلوگیری از مشکلات پیش بینی نشده احتمال جابجایی بین خوابگاهی و تغییر مدت زمان اسکان برای دانشجویان متقاضی وجود دارد.

کنترل ورود و خروج کلیه دانشجویان به عهده اداره امور خوابگاه ها می باشد.

کلیه دانشجویان موظفند قبل از خروج از خوابگاه وسایل خود را بطور کامل جمع آوری کرده و از گذاشتن وسایل گران قیمت در خوابگاه  اکیدا خود داری نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.