سه‌شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹

تشکیل ۱۴ انجمن ورزشی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

انجمن ورزشی

بعد از ابلاغ تشکیل انجمن‌های ورزش‌های قهرمانی و همگانی از سوی وزارت بهداشت به دانشگاه‌های علوم پزشکی، تاکنون ۱۴ انجمن ورزشی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تشکیل شده است.

به گزارش مفدا، ۱۴ انجمن ورزشی تشکیل شده در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شامل انجمن‌های رشته‌های ورزش‌های قهرمانی دختران و پسران و همچنین ورزش‌های همگانی است که بر اساس آیین نامه انجمن‌های ورزشی، قرار است فعالیت‌های خود را در راستای تقویت و توسعه ورزش در دانشگاه‌ها انجام دهند.
این انجمن‌های ورزشی در رشته‌های شنا، والیبال، کاراته، کشتی، شطرنج، بدمینتنون، تکواندو، تنیس روی میز، بسکتبال، دو میدانی، ورزش‌همگانی در بخش پسران و دختران و... تشکیل شده است.

شیوه نامه تشکیل انجمن‌های ورزشی به دانشگاه‌های علوم پزشکی ابلاغ شده و در این مسیر دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اواخر سال گذشته  نسبت به تشکیل انجمن ورزش‌های همگانی و قهرمانی در دانشگاه اقدام کرد و تلاش می‌شود در سایه تشکیل این انجمن در دانشگاه، برنامه‌های ورزشی دانشگاه با مشارکت دانشجویان هدفمندتر شود.

قطعا اگر  فعالیت‌های تربیت بدنی و ورزشی مثل دیگر  فعالیت‌های فرهنگی، علمی و هنری در دانشگاه‌ها در قالب انجمن‌ها یا کانون‌ها شکل گیرد، بهتر می‌توان نسبت به فعالیت‌های مختلف تصمیم‌گیری کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.